Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A diplomásoknak vannak érzelme...

A diplomásoknak vannak érzelmeik? Ők emberek egyáltalán?

Figyelt kérdés

Tudom így elsőre hülyén hangzik a kérdés,de ha végigolvassátok akkor megértitek mire gondolok.


Ezt egy társkeresőn találtam:


Társkeresés Diplomásan?

A diplomával rendelkezők is lehetne magányosak, ők is kereshetnek társat. Diplomás társkereső oldalunk ebben tud segíteni számodra. Regisztrálj és ismerkedj meg diplomás tagjainkkal! A végzettség persze nem minden, ezért ha Te nem rendelkezel hasonló végzettséggel attól még szerethetitek egymást.



[link]



Csak én érzem úgy,hogy az egész olyan mint akik nem is emberekről beszélnek?

Már csak,jó hogy oda nem írják elé,hogy a diplomások is emberek nekik is vannak érzelmeik....


Mi ez a hülyeség?Ki indította ezt el?Ki osztja meg ennyire a társadalmat?Már bőven sok az is,hogy cigányok és magyarok vannak és előítéleteink a cigányokkal szemben,most már ha így szétosztódtunk akkor osztódjuk tovább iskolai végzettség szerint is?És akkor aki diplomás azzal szemben úgy kell viselkedni,hogy okos,aki pedig nem,az meg hülye,buta?


Most már tényleg ott tartunk,hogy ez a nép mégjobban szétosztódik?Pont azokban az időkben amikor mindennél joban kéne az összetartás?



Nem a diplomás társkeresővel van a bajom,mert aki kimondottan olyan társat keres az egy normál társkeresőn s megtalálja.Hanem ezzel az"úgy beszélünk a médiában a diplomásokról mint akik nem is emberek,hanem valami sokkal többek".



Szerintetek ez is a nagyorrúak műve,hogy mégjobban szétszedjék ezt a társadalmat?


2012. ápr. 24. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki egy idióta, az idóta marad akárhány diplomával is. Akinek van esze, annak meg papírok nélkül is van.
2012. ápr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az emberek mindig is csoportokra oszlottak, ez már nem új keletű dolog.

Van az úgy, hogy valaki olyat keres, aki vele egy szinten van de sokszor az is előfordul, hogy a pasit zavarja ha a barátnője magasabb végzettségű, beosztású, többet keres.

Vannak sznobok, akik lenézik azokat, akiknek nincs diplomájuk másokat meg nem érdekel mert egy érettségizett is lehet intelligens. Nekem sincs diplomám mégis nemrég tettem le kitűnőre egy okj-s-t és még sorolhatnám, mi mindent tanultam. Nem érzem magam hülyének ezért sem érdekel, ki, milyen végzettségű csak emberileg legyen jó.

Munkanélküliként azt tapasztalom, hogy mindenhol a diplomásokat favorizálják és ez szépen terjed mindenhol az élet minden területén tényleg kezdik bele sulykolni az emberekbe, hogy csak diplomával lehetsz valaki. Olyan ez, mint a korral járó megkülönböztetés. Manapság már egy jó harmincast is hajlamosak vén hülyének nézni.

Ne foglalkozz vele, mindenki máshogy látja, ez is csak egy vállalkozás. Mindenki maga dönti el kit akar maga mellé.

2012. ápr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Diplomához nem adnak intelligenciát :) Amúgy igen, vannak érzéseik.
2012. ápr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a te kérdésed és a felháborodásod sokkal szánalmasabb,mint az oldal.
2012. ápr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igazából nem a diploma a mérvadó hanem az anyagi helyzet.Valljuk be hogy az esetek 70 százalékában a gazdag , sikeres emberek diplomások.

Egy felső-középosztálybeli nem fog együtt lenni egy szegénnyel de egy középosztálybelivel igen.1 lépcsőt lép lefele az ember de kettőt már nem.


Az emberek magukhoz hasonló anyagi helyzetű embert keresnek.Én sem járnék egy szegénnyel azért mert teljesen más az értékrendünk , más a gondolkodásunk ő spórolós , szerény , kis igényű én meg pont az ellentéte.

2012. ápr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmi kifogásom ellene. Lehetne fidesz társkereső, 8 általánososok, féllábúak, aranyeresek társkeresője, csak legyen valami kölcsönös. Érzésssel nem rendelkezők szerelmi fészke, akármi... :D
2012. ápr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Érzéssel nem rendelkezők szerelmi fészke, akármi... :D"


LOL :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


ezt védesd le :D

2012. ápr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem b+, mi gépek vagyunk.
2012. ápr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy emberek :) Közöttük is vannak mindenfélék, jó és rossz emberek is.


Ez a diplomás társkereső nevű agyf*sz meg semmi más, mint egy hatalmas lehúzása a magányos, vagy éppenséggel felsőbbrendőségi komplexusban szenvedő, egyébként az élethez abszolút ostoba embereknek.

2012. ápr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!