Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A magyarországiak mit gondolna...

A magyarországiak mit gondolnak Szerbiáról?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 23. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy egy ország, mint a többi. Senki iránt nem táplálok ellenséges érzelmeket, amíg ő nem táplál irántam.
2012. ápr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen sztereotípiákról van szó, akkor a fejemben a szerbek magas emberek, agresszívak, vallásosak... Ilyesmi. De ez mind ilyen általános baromság. A konkrét szerb emberekről nem igazán van elképzelésem, csak így együtt.
2012. ápr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A barátnőm szerb:)
2012. ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 VIARADB válasza:
100%
Ugyanolyan emberek, mint a magyarok. Vannak ott is jó és rossz emberek is. Az mondjuk tényleg szembeötlő volt, amikor egy ideig kinn laktam Belgrádban, hogy a férfiak többnyire mennyire magasak (pedig én sem számítok alacsonynak), a szerb nők viszont hihetetlenül szépek, én arányaiban még soha nem láttam ennyi szép lányt együtt, mint Belgrádban. kb 1 hónap alatt 20-30 közötti korolysztályban gyakorlatilag szinte csak csinos lányokat láttam az utcákon, túlsúlyost pedig egyet sem, annak ellenére, hogy azért a szerb koszt nem számít éppen zsírszegénynek. Szóval én, mint magyarországi, mindenképpen pozitív véleménnyel vagyok róluk. Az, hogy a politika ott milyen volt és most milyen, az egy másik kérdés, azért nálunk is lenne min javítani.
2012. ápr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
szerbek is emberek es magasak en sem szamitok alacsonynak a 195 cmmel de azert vannak magasabbak es igen vallasosak szeretik a jo zenet meg a piat meg szorakozni agresszivnak agresszivak neha de nem kopnek szembe vagy valami attol persze nalunk is van rossz ember :D de jo dolog szerb lakomakra jarni jo a kajajuk nem epp fogyokuras kaja meg a sljivovica a szilvapalinka meg a Gorki List Pelinkovac :P elsoosztalyu piak :D mondom en egy vajdasagi aki itt szuletett es itt el :D
2012. ápr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!