Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért bolondulnak meg a...

Miért bolondulnak meg a Férfiak 50 év körül?

Figyelt kérdés

Sok barátomtól hallottam vissza, de már tapasztalom is, hogy rokonaim körében ha valaki eléri a 45-50 közötti kort, megborul az elméje.

Jelen esetemben is ez így van. Az illető nem tud tisztán gondolkodni és labilis a viselkedése. Olykor idegbeteg, fél a telefontól, egyedül semmit nem tud elintézni (ami egyébként csak is az Ő feladata lenne...), de ugyanakkor mindig mindenkit cinkel (saját magát levéve) és olyanokon tud felröhögni, ami egy átlagos, mindennapi kérdés. Pl: " Anyu, ma mi lesz a vacsora? " - és Ő már is: " - Hahahaa"

Néha süket is. Azaz alkalmi süket. Ami neki fontos azt leszűri, olykor meg mindent 2x kell elmondani neki, de azt is csak megjátssza...

Szóval elég furi a fickó, de amúgy jóindulatú és dolgos ember. Nem iszik, csak cigizik, de azt doszta...


2012. ápr. 22. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Először is: nem minden férfi bolondul meg 50 körül, másodszor: nem csak férfi, nő is.


Kapuzárási pániknak, ill. életközépi válságnak is hívják. Megijednek a közelgő öregkortól; megijednek, hogy már nagyon elszúrták (esetleg) az életüket; megijednek, hogy nincsen annyi lehetőségük, mint tiniként, és félnek, hogy nem jó irányba tartanak.

2012. ápr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen emberrel még nem találkoztam, szerintem elötte is idióta volt.
2012. ápr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Mert 50 évesen döbbennek rá , hogy az életük jó esetben fele általános esetben a 3/4-e már lement és elborul az elme az ismeretlentől való félelem miatt. Sokszor megesik, de nem mindig.
2012. ápr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Sok ilyen férfinél van ez, népnyelven férfi-klimaxnak hívják. Az ismerősi körömben mindenki átélte...
2012. ápr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csak a gyenge, labilis személyiségek ilyenek.
2012. júl. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem bárkivel előfordulhat.
2012. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez a szokásos tévhitek egyike,

amit a nők azért terjesztenek, hogy eltereljék a figyelmet

a saját megbolondulásukról!

2012. júl. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!