Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy illeszkedjek be egy...

Hogy illeszkedjek be egy közösségbe?

Figyelt kérdés
Igazából én elég csendes magamnak való lány vagyok, de még sok van hátra a suliból. egy új osztályba kerültem, ahol nem sikerült barátságot kialakítanom. vannak köztük akik már régebben osztálytársaim voltak, de nem voltam velük jóba.és most félek hogyan fogadnák a közeledésem. egy összeszokott bandához hogy tudnék beilleszkedni?
2012. ápr. 19. 18:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyanez az én problémám is, már második éve vagyok ebben az osztályban, de még mindig nem érzem jól magam velük. Csak annyi tanácsot tudok adni, hogy próbálj meg beszélgetni legalább azokkal, akik közel ülnek hozzád. Ha valaki hozzád szól, akkor válaszolj, te is kérdezz és legyél barátságos.

Sajnos nekem nem nagyon megy a dolog, bár én nem is próbálkozom eléggé.

Ha esetleg akarsz beszélni a dologról valakivel, aki megért, akkor nyugodtan írj nekem! :)

2012. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!