Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy illeszkedjek be az új...

Hogy illeszkedjek be az új sulimba?

Figyelt kérdés

Most jöttem új suliba, nyitott lennék én mindenki felé, nem félek tőlük, de nem tudok velük miről beszélni! Tudom, hogy ezen múlik most nagyon sok minden, hogy MOST milyen vagyok és nem szeretnék ilyen csendes, visszahúzódó lenni! Szeretnék a 8.-al is jóba lenni! Milyen témákról beszéljek velük, hogy menjek oda hozzájuk? Am. az osztályból a lányokkal jóba vagyok velük beszélek! Légyszi segítsetek! Előre is köszönöm!

13/L


2012. márc. 5. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdezzél!

Mond el, hogy másik suliból jöttél, és segítsenek neked belerázódni az itteni életbe.

Ehhez választhatsz egy kisebb csoportot, vagy egy egyedül búslakodót. Csak szerényen, és mosolyogva.

2012. márc. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van, kérdezz kérj segítséget! Egyszerűen csak kérdezd meg a padtársad, vagy vki szimpatikusat a szünetben, hogy segítsen pl ez vagy az a tanár milyen, milyenek a dolgozatok, nem érted a házit stb stb. Utána minden jön magától :)
2012. márc. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát már az összes lánnyal jóba vagyok velük beszélgettem is meg már ismertem is őket! Most jönnek a fiúk:)
2012. márc. 5. 21:55
 4/4 A kérdező kommentje:
És köszönöm:)
2012. márc. 5. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!