Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Én egy 13 éves...

Mit csináljak? Én egy 13 éves lány vagyok és van egy fiú aki nagyon tetszik amióta átjöttem a mostani sulimba ( akar egy éve).

Figyelt kérdés
Amikor átjöttem akkor volt barátnője de nyáron szakítottak ezután nagyon jóba lettünk és mindent elmondtunk egymásnak, de már több mint egy hónapja nem nagyon akar velem beszélgetni. Olyanokat mond rólam hogy megkúrna de közben olyanokat is hogy transzfesztita, undormány stb. mit csináljak hogy megint olyan jóba legyünk mint 1 hónapja?
2012. febr. 12. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még ezután is szóba akarsz állni vele,hogy azt mondja rád transzfesztita,undormány,és hogy megakar kúrni? Felejsd el sztem azt a hülyegyereket.De ha nagyon szereted,akkor menj oda hozzá,(de ha lehet ne egy sötét sikátorba találkozzatok)és mond el neki,hogy miért beszél így veled,mit tettél.Amúgy ő hány éves?
2012. febr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ő is 13....és nagyon megbántott de tegnap elött megvárt a suli elött és elkísért egy darabig de akkor is csak taperolni akart...beszéltem volna vele de ott volt velünk az egyik haverja....:/
2012. febr. 17. 18:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem hagyjad..Tudom,hogy fáj,de hidd el,nem érdemel meg téged.Jobbat fogsz találni.Tudod,a szerelem ilyen..sok pipacsot fogsz szeretn(amit nehehezen és fájdalmasa fogod elhagyni)de egyszer megtalálod a rózsát...:)
2012. febr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de nem megy...:( már egy éve oda vagyok érte...:'(
2012. febr. 17. 19:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Menni fog hiddel..csak nehéz lesz.Meséld el egyik barátnődnek,és síjr a vállán vagy valami,akkor biztos jobb lesz^^
2012. febr. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
túl vagyok rajta....:( mert egy hatalmas bunkó és olyanokat mondott, hogy fhuuu...:@ :(
2012. febr. 19. 14:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Naa örülök :D jobbat fogsz találni^^
2012. febr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Naamivan:D
2014. okt. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!