Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem válaszol a cserediákom?

Miért nem válaszol a cserediákom?

Figyelt kérdés
Sziasztok. fogok fogadni cserediákot Romániból, a jövőhéten,(a sulink rendezi ezt). Adtak emailt, a nevét, mindenhova írtam, fbkon több embernek, de tudom, hogy melyik lányt fogadom, mert megnéztem a képeit, és egy olyan nevű lány lájkolta, akit a bnőm fogad ráadásul az iskolánkból is vannak közös ismerőseink. Nem tud magyarul, elméletileg angolul tudnak, ezért írtam facebookon(tuti ő az) egy levelet, hogy lehet hogy rossz helyre írok, de fogadok cserediákot stb... tehát h magyarán én fogadom.. mindez márciusban volt, és nem válaszolt, ráadásul az üzifalán kivannak táva h áprlilisban megosztott eseményeket, tehát facebookozott.. kicsit rosszul esik, hiszen én fogadom, akkor miért nem képes válaszolni? lehet hogy nem beszél angolul? én is csak kicsit tudok.. mit csináljak?
2012. ápr. 14. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit.
2012. ápr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ezt fogom tenni xD
2012. ápr. 14. 20:01

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!