Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Punk, goth és egyéb extrém...

Punk, goth és egyéb extrém kinézetű emberek, milyen atrocitások érnek titeket?

Figyelt kérdés
Hogyan tudjátok feldolgozni?

2012. ápr. 12. 08:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én általános iskolában,a felső tagozatban se voltam úgynevezett "átlag".:)

Kaptam is jó sokat érte.Piszkáltak a tanárok,beszólogattak az emberek.Sátánista és egyéb hülyeségekkel illettek.Mára már szerencsére nem igazán van ilyen.

Én úgy dolgozom fel,hogy próbálok nem foglalkozni ezzel,ha jó pillanatomban kap el egy beszólás csak vigyorgok rajta,ha rossz kedvemben vagyok akkor morgok egy félórát és kész.:D Szerintem,ha valaki képtelen túllépni a külsőn akkor azzal nem sokat veszítettem.Azzal nincs bajom,ha nem tetszik neki a stílus,de mégis elfogadja,attól még lehetünk jóban.Legjobb barátnőm pl totál az ellentétem külsőleg,magassarkúk,kis mini ruhák stb..

20l (goth)

2012. máj. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Máskor pedig végigmértek az emberek a buszon, metrón, villamoson, boltban. De nem törődtem velük. :)

"


Nem olvastam, csak az első dolgot, de erre szeretnék reagálni. Én lány vagyok, nem öltözöm rockeresen, de a rockzenét hallgatom, és ezért szimpatizálok az ilyen kinézetű emberekkel, és más ilyen ismerőseim is vannak. Ha végigmérnek, nem jelentik, hogy az rossz-szándék.

2012. jún. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mármint más oylan ismerőseim, akik úgy gondolkodnak, de nem öltöznek úgy.
2012. jún. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
nemérdekelt ugy dolgozom föl.fekete hajam volt régen porcelán börhöz és rikito tengerkék szemhez.persze talpig fekete ruhában voltam.azt mondták az utcán rám meg suliban is hogy sátán k.rvája. pedig nem öltözködtem kihivoan csak extrémmen.nem tartottam érdemesnek az idömet pazarékolni ilyenek rágodásán.most ugyanigy öltözök csak visszafestettem az eredeti hajam és szöszi vagyok :)
2012. jún. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

szerintem nem csak olyan embert érnek atrocitások, aki szubkultúrába tartozik.


egyébként engem még nem mertek fizikálisan bántalmazni, de folyton jönnek a sok hülyeséggel


szerintem valaki akkor igazán punk vagy goth, ha azon már túllépett, hogy mások mit gondolnak róla.

egyébként ma már szerintem nem is léteznek punkok, vagy gothok, legfeljebb divatmásolatok.


"Olyan 19-20 éves koromig volt punk kinézetem (ja, amúgy lány vagyok), taraj, bakancs, piercing, stb.

A legenyhébb atrocitás az volt, amikor a matektanárom kiakadt azon, hogy valamit visszakérdeztem, mert nem láttam jól a táblán azt, ami fel volt írva, ezért nem értettem a feladatot. Azt mondta, hogy ha nem ilyen idiótán néznék ki, nem ezzel foglalkoznék, akkor talán még érteném is a matekot. Hú, ezen látványosan megsértődtem, mert a kettőnek aztán tényleg semmi köze nincs egymáshoz. De ez vicces volt, következő órán a tanár kért bocsánatot, hogy nincs amúgy semmi baj velem, fiatal vagyok meg minden, csak már nagyon felbosszantotta az előző osztály :)


Ennél amik kicsit erősebbek voltak, hogy az utcán beszólogattak páran, hogy "hogy nézel ki?" (ez a leghülyébb kérdés a világon, én tudom, hogy nézek ki), aztán párszor belém is kötöttek, néhányszor meg akartak verni a kopaszok (persze mindig csak akkor, amikor egyedül voltam, ők meg legalább hárman), na jó, mondjuk egyszer cigányok is, szintén hasonlóak voltak az erőviszonyok.

Ami a legjobban felháborított, az viszont az volt, hogy a rendőrök betaláltak folyamatosan. Akkor is, ha csak a buszra vártam, nem egyszer késtem már le miattuk buszt, mert ők kitalálták, hogy engem most majd igazoltatni fognak, meg lettem már elküldve sokszor különféle helyekről, hogy "ne rontsam a levegőt".


Hogyan dolgoztam fel? :D Nem volt ezen mit feldolgozni, bementem a haverokkal a szokásos kocsmánkba és anyáztam egy fél órát, kb. ennyi :)


25/L"


ez csak pár példa abból, milyen hülyék tudnak lenni az emberek. szerintem aki így öltözik, már előtte is tudta, hogy ez lesz.

aki meg ugye öltönyben flangál az nem lehet bűnöző...


"Punk vagyok, bár már annyira nem öltözöm extrémen, mindössze néhány póló maradt meg a külsőségekből, a belső, vagyis a lényeg az maradt.

Naszóval, míg ez külsőleg is megnyilvánult addig a kopaszok gyökér rétege folyamatosan belém kötött, de általában csak akkor, ha legalább 2x annyian voltak. Az emberek gyakran végigmértek, hazugságokat vágtak hozzám (pl. hogy kommunista, hajléktalan, drogos, buta, iskolakerülő). De ezeket le kell sz.rni, ostobák és/vagy tudatlanok, nem lehet velük mit kezdeni. A rendőrök is imádtak igazoltatni, a lehető leglehetetlenebb szituációban is, bár ezt a szokásukat ma is tartják."


ez ritka, a legtöbb embernek tényleg az jelenti a punkságot, hogy beöltözik, leissza magát, de a tartalom meg az üzenet kb 20%ban megy át csak.


"Régebben lelkesen inzultáltam pár igénytelen tarajost, de mára már úgy néz ki, hogy kihaltak végre..."


éljen, eljött a droidok kora...


"Néhány primitív megkérdezi hogy gyászolsz??? De ezt válaszra sem méltatom:)"


én ilyenkor azt mondanám, hogy igen, téged.

igaz valóban értelmetlen az ilyen óvodás piszkálódásokra reagálni. de tényleg nem értem az ilyen emberek minek élnek, akiknek az az életörömük, hogy valakinek beszóljanak, mert nem úgy néz ki mint mások, vagy épp nem tetszik.


"Szerintem,ha valaki képtelen túllépni a külsőn akkor azzal nem sokat veszítettem"


ezzel ugyanígy vagyok, primitív embereket nem én fogok észhez téríteni

persze ilyenkor megint mindenben én vagyok a hibás, beképzelt, pesszimista, stb...

2012. jún. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Punk vagyok dúrván úgy is öltözöm,1x ért atrocitás mikor Debrecenben jöttem hazafele,a Tesco felé a sarki kocsmából özönlöttek ki a cigók,természetesen voltak vagy 15-en (nem túlzok :D )nem mondom milyen intelligensen szólt hozzám természetesen a legkisebb, megpóbált leköpni,az volt a mázlija hogy tele volt a táskám kajával mert én vásároltam be a családnak :D úgy hirtelen ez volt a legjobb megoldás hogy elmentem de történhetett volna sokkal rosszabbul is.Jah és én nem vagyok fajgyűlölő de ezek után úgy jobban 'figyelek'.
2012. dec. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
igen, ez érthető hogy a cigányok antiszociálisabbak, tehát kötekedőbbek.
2012. dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!