Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol vettétek a naplótokat?...

Hol vettétek a naplótokat? Mibe írtok? Sima bolti füzetbe? Vagy kifejezetten naplóba?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 10. 16:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Tudtok valami kifejezetten naplókat áruló boltot?
2012. ápr. 10. 16:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Na most attól függ, hogy mit értesz pontosan napló alatt? Miben más egy napló egy sima jegyzettfüzettől? Mert olyan mindenhol van (Pirex, Kesh) egy csomó féle változatban, csak olyan drágák, hogy no comment... én ezért mindig számítógépre írtam a naplómat, az sokkal biztonságosabb. Mondjuk nincs meg az a feelingje.
2012. ápr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tóth Bulcsú ***** válasza:

Hát, ha lány vagy, akkor tudom ajánlani a Nici boltokat.

Ha fiú, vagy komolyabb, stílusosabb napló kell, akkor papír és írószerboltokban vásárolhatsz, bár ajándékboltokban, könyvesboltokban is kaphatóak. Régebben keménykötésű füzetekbe írtam, mert egy napló azért mégse legyen sima füzet, de már egy ideje bőrkötésű könyvekbe írok, amiket pl. egy méteráru boltban vettem. Valahogyan az ottani tulaj birtokába került egy csomó szép francia bőrkötésű könyv, aztán a sarokban egy kis kartonban bagóért árulta. :D

2012. ápr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én meg pont direkt átlagos füzetbe írok, mert abba többet, és "könnyebben" tudok. Tehát ha van egy nagyon szép naplónak szánt füzetem, akkor azt nem akarom elrontani azzal, hogy mindenféle hülyeségeket írok bele. Szóval én egyszerű vonalas mintás borítójú spirálfüzetbe írok már vagy két éve (nem ugyanabba). Ezeket papír-írószerben-Auchanban-Tescoban vettem, de ugyanaz a típus mindhárom.

Kifejezetten naplót papír-írószer boltban találsz szerintem legkönnyebben. A Nici is jó ötlet, ha lány vagy, de az nagyon drága. Bár lehet, hogy a randes napló máshol sem olcsóbb.

2012. ápr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!