Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Régen sokat hazudoztam, van...

Régen sokat hazudoztam, van még esélyem az újrakezdésre?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok. Régen elég sok dologról hazudtam magammal kapcsolatban, és ez mindenkit elmart mellőlem. 14 éves koromban kezdtem, de mire nagyobb lettem és érettebb, rájöttem, hogy ezt nem folytathatom tovább, de addigra már túlságosan sok volt körülöttem a hazugság, hogy csak úgy tisztázhassam magam. Voltam pszichológusnál is, aki azt mondta, hogy ez egy betegség, és segített kigyógyulni belőle (előtte tényleg megrögzött hazudozónak számítottam). Próbáltam új barátokat találni, de mit ad isten, miután valahogy megismerkedtek a régi barátaimmal és megtudták, hogy régen mennyit hazudoztam, megundorodtak tőlem. Van esélyem új barátokat találni, akik hajlandóak adni nekem egy második esélyt, hogy bebizonyíthassam, hogy megváltoztam? Egyáltalán beszéljek-e a múltamról másoknak? Lehet, hogy jobb, ha tőlem tudják meg, mint másoktól...
2012. ápr. 8. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Miket hazudtál?
2012. ápr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából leírva hatalmas marhaságnak tűnik, de pl ha megkérdezték, melyik gimibe járok, másikat mondtam helyette. Nem tudom megmondani, miért csináltam. Ez egy mentális betegség, amiből már szerencsére kigyógyultam.
2012. ápr. 8. 16:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor nincs mitől aggódnod. A rossz akaród felejtsd el. Nincs mit szégyellned.
2012. ápr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Milyen rosszakaróm? Kicsit szerintem félreérted a helyzetemet.
2012. ápr. 8. 16:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindig ujra lehet kezdeni!De nem szabad soha többet hazudnod ! :)
2012. ápr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég nagy ez a világ ahhoz hogy olyanokkal ismerkedj, akik nem ismerik a korábbi ismerőseidet. Akkor biztos nem fogják megtudni régen milyen voltál.;)
2012. ápr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!