Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismersz jó példát újrakezdésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismersz jó példát újrakezdésre? Meddig voltak külön? Azidő alatt mi történt velük?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm megcsalta barátnőjét,pár hónapig külön voltak és ma már 5 éve együtt.
2012. márc. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egyszer volt egy fiú és egy lány...


találkoztak a patak partján az egyik volt jancsi a másik juliska!


De volt egy banya aki szétválasztotta őket és megátkozta őket!


a pasi Jancsi talált egy másik lányt júliát. júlia szexibb volt mint juliska és lefeküdt vele,

Ezt megtudta juliska a f@szkalap anyjátol a boszitól és ő is félredugott!


Aztán elszállt az átok a fejük felől majd tisztán láttak és odamentek a patak parthoz újra és ekkor Jancsi kinyírta a boszit, majd vígan éltek egészen addig míg nem találkoztak a réten a harcos tehénnel aki kinyírta őket!

2012. márc. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Igen, magamat. 2 évig voltunk külön, most lesz 1 éve, hogy újra együtt vagyunk. A 2 évben sem tudtunk "szabadulni" a másiktól, ő és én is rendre a másikat kerestük az újabb kapcsolatainkban. Nem volt megcsalás, nem ezért lett vége anno, mégis eléggé elmérgesedett a viszony kettőnk között. 1 éve aztán valahogy mégis szóba álltam vele - azóta sem tudom, hogy miért, mi változott meg bennem - és minden a helyére került. Baromi hosszú és fájdalmas folyamat volt, de úgy érzem, hogy megérte. Soha nem szerettem még senkit ennyire és így, mint őt. Megtaláltam a másik felem, és akárhogy is alakulnak ezek után a dolgok, mindig is ő marad az.
2012. márc. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És amikor szakítottatok az mennyi idő után volt? Amíg külön voltatok, mindketten úgy gondoltátok, hogy tovább léptek? Vagy az egyikőtök még reménykedett?
2012. márc. 18. 09:39
 5/5 anonim válasza:

Az is kb. egy év után volt.

Mindketten próbáltunk továbblépni, de egyikünk sem tudott. Mint később kiderült, ő is reménykedett végig, hogy még lehet egyszer valami közöttünk. Én egy idő után teljesen feladtam a reményt... vagyis inkább úgy mondanám, hogy elűztem magamtól még a gondolatát is, hogy valaha ismertem őt. Szóval eléggé villámcsapásszerűen ért, amikor megkeresett.

2012. márc. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!