Csinálhatnak ilyent?

Figyelt kérdés

Én 1 nagyon normális tisztelet tudó roma fiú vagyok.De tényleg eszem ágába sincs bele kötni valakibe nem olyan vagyok!Nagyon normális családból származom Apám Anyám tisztességesen dolgozik.Nagyon sok \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'magyar\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\' barátom van mindannyian szeretnek stb... a társaságom is teljesen normális.Na és ma leszeretünk volna menni a Cool Cluba ahol a habparty volt és mindenkit be engedtek csak a romákat nem:( nagyon sok roma oldalra volt állítva senkit nem engedtek be! Egy romát se persze megértem többségük kötöszködnek bajt csinálnak stb... De én nem abba a fajtába tartozom én se szeretem azokat! Azt mondták az a party más színű embereknek való nem nektek! Meg hogy mennyünk haza meg kár volt beállni a sorba még a helység elől is elküldtek mennyetek innen takarodjatok haza! Nagyon rosszul esett megalázónak éreztem magam nagyon rossz volt:( 15 éves fiú vagyok és még szinte nem is tudom milyen a diszkó nem is voltam nagyon sehol... és a ballagásom szerettem volna megünnepelni és el is lett rontva nagyon szóval ez a egész nagyon rossz volt úgy bántak velünk hogy nem tudtam szóhoz jutni örülök hogy elengedtek anyuék egyszer. Erre romáknak itt nincs helye stb... Pedig olyan jó lett volna csak néztem ahogy mindenki megy be beleéltem magam meg minden erre:( Lehet ez ellen tenni valamit feljelentést tenni vagy sem?:(


Köszönöm a válaszokat előre is :)


2009. jún. 17. 02:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9%
bakker úgy csináltok mintha nem mellőznék nagyon sok helyről a cigányokat minden indok nélkül! ez már nem újdonság, sok helyen ha cigány vagy nem jöhetsz be ennyi.
2009. jún. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat rendesek vagytok:) De nem is az hogy mennyetek haza létszíves hanem takarodjatok stb... mind1 sajnos ez van :(
2009. jún. 17. 14:13
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy így alakult, az írásképedből tényleg eléggé kultúráltnak tűnsz. Egy baj van, hogy a romák nagy része nem ilyen, balhéznak, díbolnak, nem tudnak normálisan szórakozni. A szórakozóhely vezetősége fenntarthatja a jogot, hogy kit utasít el és kit enged el. Valószínűleg nem azért nem engedtek be, mert roma vagy, hanem azért, mert a romákkal voltak rossz tapasztalataik és inkább megelőzik a bajt. Nekik a roma pénz is pénz, de ha csükken a hely színvonala és biztonsága, akkor nekik nem éri meg. Ezt a többi roma rontotta el, azzal, hogy úgy viselkednek ahogy. És te is büntetve lettél. Ez az un. kollektív bűnösség elve. Mi is bűnösök vagyunk még azért, amit a világháborúban elkövettünk... Pedig azoknak az embereknek a nagy része már nem is él, aki egyátalán harcolt ott.


Itt tényleg nem a club vezetőségét kell okolni, hanem a többi romát, akik miatt ide jutott a világ.


Nem, nem vagyok fajgyűlölő volt már nem magyar, sőt nem európai barátnőm.

2009. jún. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hát igen ez 100%-ba igaz én se szeretem meg senki se azokat a romákat akik mások... csak sajnos engem is olyannak hisznek :(
2009. jún. 17. 16:00
 15/15 anonim ***** válasza:

nos kicsit már lejárt ez a kérdés...

de én ismerem a helyet rendesen...nagyon sokáig jártam oda és megdöbbenve olvasom soraidat:O

Számomra az érdekes hogy a roma csajokat meg simán beengedték amikor én még odajártam mert ők kiteszik mindenüket hogy ezzel is bevágodjanak....És kb akik nem hozzájuk hasonlitottak egyből ment nekik a pofázás...gondolom a hely face controll os lett....

a bizti őröket is ismerem és nem vagyuk róluk jó véleménnyel!

Iszonyúan sajnállak ezmiatt tényleg borzasztó érzés lehetett!

2009. júl. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!