Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ajánlanátok nekem komoly/klass...

Ajánlanátok nekem komoly/klasszikus zenéket, amit szépnek találtok?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem hallgatni a klasszikus/komoly (nem tudom, van-e a kettő között különbség, vagy csak szinonímák) zenét, de sajnos nem vagyok otthon benne...

Múltkor próbáltam letölteni párat a youtube.com weboldalról, de rá kellett jönnöm, hogy nem tudom, mire keressek rá. Kérlek, ne neveket mondjatok, mert én is tudok, rengeteget, csak valahogy hiába hallgattam bele zenékbe, nem találtam igazán szépet, olyat, amit élmény hallgatni.


Úgy döntöttem, inkább felteszek egy kérdést, és azokkal kezdem, amiket mások ajánlanak.


Azt hiszem, én inkább a "pörgősebbeket" preferálom, mint pl. Vivaldi- tavasz. De nyugodtan javasolhattok bármilyet, amit ti hallgatásra érdemesnek találtok.


Előre is köszönöm.

(Aki akar, linkelhet is, de annak is örülök, ha csak beírjátok az előadót és a darab címét és majd én rákeresek.)



2012. ápr. 4. 19:08
1 2
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nyugodtan lehet írni akár még most is - ahogyan az utolsó válaszadó is tette - , és igen, jöhet opera is! ;)
2013. okt. 25. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!