Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy fiúnak hosszú a haja...

Ha egy fiúnak hosszú a haja mint pl nekem, akkor már nem is vagyok ember hanem vmi átlátszó, láthatatlan valami?

Figyelt kérdés

én úgy érzem, hogy igen. Hosszú a hajam, és elég nyomorékul is nézek ki, mit csináljak? Nem vágok a hajamból egy centit sem, akkor inkább aszexuális leszek.Elmegyek virslit főzni.

19F



2012. ápr. 4. 18:42
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
1 meg a 2-nek a negyede elég volt.
2012. ápr. 4. 21:57
 32/35 anonim ***** válasza:
52%
Mért te ilyen vallásos bu*zi vagy? Mert akkor rábasztál mert soha a büdös életben egy csajt sem kurhatsz meg, de ezzel is csak a saját életedet baszod el. hogy egy olyan emberben hiszel mint isten aki valójában soha nem is létezett csak valami gyökér írt egy könyvet amit nevezzünk bibliának és a többi fa*sz őt követte, nem isten teremtette a dolgokat, már tudományosan is bebizonyították a földön való élet kialakulását
2012. ápr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

tudom, de mégis mihez kezdjek.

nem is hiszek istenben ateista vagyok, már 7 éves korom óta, de amikor vasárnaponként járok a templomba ministránskodni olyankor tök jól érzem velük magam.

ott vagyunk 4-5-en nem kell félnem, hogy ki mikor jön megint egy hülye kérdéssel a szexuális aktvitasomról pl te még nem dugtál...bu.zi vagy? hahahaha

és nem is vered.....utálom ezeket, félek tőlük....az ilyen emberektől.

2012. ápr. 4. 23:17
 34/35 anonim ***** válasza:
mer mivan akkor ha nem dugtál? semmi az égvilágon. akinek meg nem tetszik valami, az forduljon fel, igyis van elég sok idióta ember aki azt hiszi hogy túl okos. te meg belemerülsz az önsajnálatba, ahelyett hogy próbálnál kijutni a csatorna aljáról. kaptál 2 egyéntől választ ami megfelel annak hogy te egy kupac lócitrom vagy, de ezzel te nem vagy előrébb. nem csak negativ véelméyek léteznek, de a pozitivumokért tenni küzdeni kell ,hogy előre juss.
2012. ápr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Én szeretem a hosszú hajú férfiakat, de nem mindenkinek áll jól.

22/L

2012. ápr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!