Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy fiúnak hosszú a haja...

Ha egy fiúnak hosszú a haja mint pl nekem, akkor már nem is vagyok ember hanem vmi átlátszó, láthatatlan valami?

Figyelt kérdés

én úgy érzem, hogy igen. Hosszú a hajam, és elég nyomorékul is nézek ki, mit csináljak? Nem vágok a hajamból egy centit sem, akkor inkább aszexuális leszek.Elmegyek virslit főzni.

19F



2012. ápr. 4. 18:42
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

pfffff na hát ez szívás.

akkor mint eddig, maradok az asszexualitásnál és megpróbálok valamilyen olyan szakmát vagy hivatást választani ahol nincsenek nők.

Gondolkozok azon, hogy elmegyek papnak, de nagyon sokat kell hozzá tanulni, rengeteget, de jó munka lenne nekem.

2012. ápr. 4. 18:57
 12/35 anonim válasza:
8%
Ha vállig ér, akkor még elmegy, de ha hosszabb akkor szerintem már nem olyan tetszetős, legalábbis számomra nem, ha ilyet látok, akkor elgondolkozok, hogy az illető fiú vagy lány... 13/L
2012. ápr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
8%
mert a lányoknak van hosszú haja, ebből kifolyólag te bu*zi vagy ezért nem néz rád a kutya se
2012. ápr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim válasza:
Nekem pl. kimondottan bejönnek a hosszú hajú pasik, gondolom azért mert apám is hosszúhajú még most 62 évesen is. Persze ez nem jelenti azt, hogy te is bejönnél, pláne hogy gyerek vagy még :)
2012. ápr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

nem, már nem küldök, elment most a kedvem.

a nagybácsikám pap, ő segítene nekem, hogy bekerüljek egy elit hivatásos suliba, pap szeretnék lenni és akkor nem kellene, nem szabadna nőkkel lennem...

2012. ápr. 4. 19:01
 16/35 anonim ***** válasza:

Nekem is bejönnek a hosszú hajú fiúk(csak az ápolt), imádom őket, persze kérdéses, hogy hogyan is áll a viselőjének. :)


Nem lehet, hogy mégiscsak a rövid haj áll jobban? Nem akarlak lebeszélni róla.


19l

2012. ápr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

nem, nem állna jól.

Ferenc atya is mondta múlt vasárnap, hogy jól áll.

De viszont a lány osztálytársam pedig azt mondta, hogy elég jó fizimiskád lenne ha levágnád....biztos vagyok benne, hogy hazudott.

és csak nevetne rajtam ha levágatnám, Ferenc atya idősebb, bölcsebb és ő soha sem hazudna nekem.

2012. ápr. 4. 19:07
 18/35 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb a félhosszú haj (max. vállig), aztán a rövid, de a nagyon hosszú az nem igazán jön be, és a kopasz se.
2012. ápr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

19:04vagyok


Akkor mi a probléma? Ha neked tetszik, meg más is azt mondta, akkor semmi baj nincs. Majd jön valaki, aki beléd szeret, fiatal vagy még, nincs itt a Világ vége, ha éppen nincs senkid, majd lesz. :)

2012. ápr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

számomra, nincs is jelentősége a válaszoknak, mert már rég eldöntöttem.

DE azért köszönöm, mentek ezek a zöld izék.

2012. ápr. 4. 19:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!