Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy fiúnak hosszú a haja...

Ha egy fiúnak hosszú a haja mint pl nekem, akkor már nem is vagyok ember hanem vmi átlátszó, láthatatlan valami?

Figyelt kérdés

én úgy érzem, hogy igen. Hosszú a hajam, és elég nyomorékul is nézek ki, mit csináljak? Nem vágok a hajamból egy centit sem, akkor inkább aszexuális leszek.Elmegyek virslit főzni.

19F



2012. ápr. 4. 18:42
1 2 3 4
 21/35 archon válasza:

Bocsi de én itt kamu szagot érzek. A te korodban nekem is hosszú hajam volt, és soha nem voltam szingli, szóval tök mindegy, milyen a hajad, légy önmagad, inkább ez tesz majd vonzóvá.


A papságba sem érdemes menekülnöd, régen a homoszexuálisok csinálták ezt, a liberalizmus felbukkanása előtt. Mivel nem akartak feleséget, de a társadalom elvárta volna tőlük, így elmentek papnak, így lehetett erre fogni "nekem nincs feleségem mert pap vagyok, így nem lehet".


Tudtommal ez semmi jóra nem vezetett, leginkább szegény ministráns fiúk itták meg a levét, szóval pajtás, inkább maradj önmagad, és inkább szarj a világra, mintsem ilyen feszültséget csinálj az életedbe.

2012. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Én nem tudom, hogy merre laktál, merre jártál, de itt Budapesten egyszerűen ezek a divatmajmok vannak előnyben.

Nem érzem jól magam itt, így, már nagyon rég csak ezen jár az eszem. Sokkal jobban érzem magam abban a közösségben.

Nem remegek, nem izzadok, nem érzem magam kiszolgáltatottnak. Megértenek, nem bántanak.


nem kamu....sajnos...

2012. ápr. 4. 19:21
 23/35 anonim ***** válasza:
egy lany azert nem tudott belem szerelmes lenni mert rovid volt a hajam. ismerem ot es ez nalla mania :(
2012. ápr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
nekem nagyon régóta hosszú hajam van, és nem vagyok átlátszó, megszoktak nézegetni azért a jeányok :)
2012. ápr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

jó neked.

ügyes vagy.

2012. ápr. 4. 20:10
 26/35 anonim válasza:

most komolyan. gondolkozz el az atyának akarsz tetszeni vagy annak a lánynak pl?

mert az atya bölcs,jóságos stb de az sose fogja azt mondani neked h ronda vagy így,s nem azért mert hazudna hanem mert ő "abban a világban " így is gondolja. ez olyan mint az idős nénik és az ember anyukája-folyton "óóó de csini csajszi lettél" stb,de nekik szinte mindenképp az lennél.

el kell keserítselek a hosszú haj csak egy szűk rétegnek jön be (rocker és gothok) . nem kell ahhoz divatmajomnak lenni,attól hogy alakítanál kicsit magadon még nem vesztenéd el önmagad :)


ami a feszélyeztetettséget illeti nem a menekülés a megoldás,mert a zárda élet az, az. egy menekülés. inkább barátkozz normális lányokkal/fiúkkal (hidd el van ilyen) akik nem tiporják porba az önbizalmad :)

2012. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim válasza:

Üdv.

Számomra speciel csak az férfi, akinek hosszú a haja :)

Szóval szerintem csak idiótákkal vagy körülvéve.

Biztos van még rajtam kívül sok lány akinek tetszik ez.

2012. ápr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
Mert a mai ilyen idős lányoknak nem az ilyen pasik jönnek be általában. Keressél rocker-metálos-goth csajokat, nekik bejön a hosszú haj /mint pl. nekem is/ =D
2012. ápr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

elnézést kérek, bocsánat.

de már nem olvasom el ezeket a válaszokat.

de azért köszi.

2012. ápr. 4. 21:23
 30/35 anonim válasza:
Akor mi az istennek teszel fel kérdést? -.-"
2012. ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!