Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha mar nincs...

Mit tegyek, ha mar nincs semmi remeny?

Figyelt kérdés
Volt egy baratnom 6evig baratkoztunk meg sulis korunk ota,mindent tudott rolam,banatomat,almaimat,gondolataimat mindent mindent elmondtam neki(a mas bartaimnak a titkait is)!!!Aztan szuletett nekem egy gyerekem es o nalam lakott 2honapig,hogy segitsen nekem!!!De en nagyon ki voltam merulve a gyerek miatt,minden idegesitett es kezdtem vele veszekedni,mostanra mar nem is beszelunk!!!aztan netten keresztul kezdtuk egymast sertegetni a multban tortentek dolgokrol....nagyon nagyon osszeveztunk vagyis megutaltuk egymast!!!a rossz az benne,hogy amit elmondtam neki masokrol mindenkinek elkezdte vissza mondani es sajnos nagyon kennyes dolgok is vannak(amin mi ezelott nevettunk,karorvendok voltunk:()de ha most a masik "baratnom" parja megtudja hogy mit mondott nekem meg vallas is lehet belole(persze a baratnom mar tudja,meg olyat is sajnos amit nem mondtam)!Es o meg is bocsajtott de en mar nem tudok szembenezni vele,azert amit tettem vele,o megbizott bennem elmondott nekem mindent en pedig meg elmondtam annak akiben a legjobban biztam es ez most mindent elkezdett "kikiabalni"!!!Mar ket baratnom vesztettem el miatta es meg nem allt le,mert az a celja hogy mindenki meggyuloljon!!!Ezt meg is erdemelnem mondjuk toluk,de soha meg almomban sem gondoltam volna hogy az en titok tarolo lelki baratnom egyszer megnyilik:((((Rossz ember vagyok!!!Ma meg az ongyilkossag is megfordult a fejemben,csakhat akkor mi lesz a gyerekkemmel?!!!Gyermek koromtol fogva nem bizhatam senkiben meg anyukamban sem sajnos es nagyon jol esett mikor osszebaratkoztam vele,sokkal jobban ereztem magam!!most mar kizart hogy kibekuljek vele,a tobbi barataim is mind ram altak,sot meg a ferjem is!!!Minden remenyem elfogyott,teljesen kivagyok,mar nem tudnek megbizni senkiben,mar nincs kedvem kimenni se csakhogy embereket ne lassak!!!mit tennetek a helyemben?
2012. ápr. 1. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Először is szerintem használj ékezeteket mert így iszonyat nehéz olvasni.


Na de hogy a kérdésre válaszoljak:


Szerintem költözz el a környékről tök máshova,és alakíts ki új baráti kapcsolatokat új emberekkel,mert ezek a kapcsolatok -számomra az általad leírtakból úgy tűnik - megmételyeződtek, megmérgeződtek és gyakorlatilag végérvényesen és visszacsinálhatatlanul megromlottak.


Az öngyilkosságot meg gyorsan verd ki a fejedből,azzal nem oldasz meg semmit, de semmit az égvilágon... inkább csak megfutamodás lenne a problémák,és az azokkal való szembenézés és azok megoldása elől...

2012. ápr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Kezdj új életet zárd le ezeket a kapcsolatokat mert csak tönkre mész. Ismerkedj meg új emberekkel. Kialakul majd minden. Fel a fejjel : ) Velem is épp most történt ilyen éskerestem más barátokat és boldogan élem az életem. A volt legjobb bnőm majdnem elérte h szakítsak a pasimmal mindenféle hazugságokkal és túl kell az ilyenen lépni : )
2012. ápr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak a gyerekedre gondolj!Benne minden örömödet meg fogod találni,és ha ez a "kedves " ember azt látja,hogy már nincs befolyással az életedre,akkor békén fog hagyni.Persze ehhez az is kell,hogy te is bezárj előtte minden ajtót.Ne keresd,és ne reagálj a megkeresésére.Ha nem tágít,akkor több lehetőséged is van segítséget kérni.
2012. ápr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért öngyilkos ne legyél, de próbálj tanulni a történtekből. Én is azt tudom javasolni, amit előttem is: zárd le a régi kapcsolatokat! Azokkal az emberekkel, akiket megbántottál, soha nem fogsz már tiszta lappal indulni. A férjeddel próbáld meg megbeszélni a dolgot, el tudom képzelni, hogy ő is nagyot csalódott benned, de ha igazán szeret, meg fog bocsátani, mivel nem neki ártottál. Nem az a megoldás, hogy nem bízol meg senkiben hanem az, hogy megpróbálsz jobb emberré válni. Mielőtt bárkiről bármit mondasz, gondold át, hogy a szemébe is mernéd-e vállalni a véleményed. Csak akkor mondd ki a gondolataidat, ha van benned annyi kurázsi, hogy szemtől-szembe is vállalod a véleményed.
2012. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
en valalltam is amit en mondtam,csakhogy ahhoz meg ketszer annyi volt hozza rakva
2012. ápr. 1. 22:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia,nézd,szerintem nagyon sokan voltunk már hasonló helyzetben.Amondó vagyok,hogy az,aki ilyet csinál,az nem barát és sosem volt az,aki hisz neki,az sosem volt barát és ma sem az,ha valaki mond a másikról valamit,azért van,mert nem működik jól a barátság,sérelme van.Annyi hibát követtél el,hogy nem a barátaid szemébe mondtad a problémáidat.Tanulj a hibádból,több ilyen ne legyen.Na de emiatt öngyilkosnak lenni nem kell,sőt el sem kell költözni.Új barátok keresését javaslom és hogy ezt a hibát többet ne kövesd el,legyen ez tanuló pénz.Még arra is nyílhat lehetőség,hogy megbeszéld azokkal az emberekkel,akik fontosak Neked,ilyenkor az őszinteség a legfontosabb,elmondani,hogy mit miért mondtál,nem szapulva a másikat,aki bemártott,mert azzal csak szánalmassá teszed magadat.
2012. ápr. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hat akkor szanalmas vagyok,vagyis voltam azon az esten mikor mar a masodik baratomat is elveszitettem!mert leultunk beszelni es o meg is bocsajtott,de en mar nem tudok a szemebe nezni lelkiismeret furdalas nelkul,igy mondtam neki hogy jobbha lezarjuk a kapcsolatot!ahogy haza ertem mergemben rogton fogtam egy regi mindenkit meghokkento keppet a "kedves szemelyrol"es ki tettem a rivaldafenyben egy kozossegi oldalon.Szoval hibat hibara kovettek el!!ahogy itt elolvastam a valaszokat rajottem mindenre es eldontottem,hogy halgatok ratok!megprobalok elfeledni mindent,uj eletet kezdeni,a kepet mostanra mar kitoroltem:),de o meg most is fenyeget masok altal a kep miatt,hogy megsertettem a becsuletet es addig nem fog nyugodni amig a csaladomat tonkre nem teszi,es ez a rossz, hogy nagyon bosszuallo tud lenni!!!jha jha jha.....csak a bajt hozzom magamra!!!vajon van meg remeny arra,hogy egyszer ez a sok minden leszaljon rolam???nem nagyon hiszem!!!de mostantol kezdve barmit csinal nem fogok reagalni,ha a csaladomat ossze akarja torni sem!!!Baratokrol pedig most egyelore hallani sem akarok!!megprobalom minden idomet a gyerekemre szentelni es kesz:)szerintetek?olyan kavalygas van a fejembe :(
2012. ápr. 3. 09:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!