Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti milyen apróságon szoktatok...

Ti milyen apróságon szoktatok nagyon nagy dühbe gurulni?

Figyelt kérdés
Nekem pl UPC-m van a tévén,az azt jelenti,hogy van egy ilyen kis készülék a tévém mellett,ami befogja a csatornákat.Bocs,ezt nem tudom értelmesebben leírni,nem értek a műszaki dolgokhoz.Na,ez néha szokott akadozni,amikor pont az egyik kedvenc mesémet nézem.Olyankor tiszta ideg vagyok és egyszer nem bírtam ki,hogy ne csapjak rá a tévémre.Legalább fél órára elment az összes csatorna.Nagyon ideges voltam.Veletek volt már ilyen?Meséltek?

2012. ápr. 1. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Forrófejű vagyok, szóval szinte mindenen ki tudok akadni. Mikor az utcán valaki csigalassúsággal szambázik előttem, mikor sikerül kifognom a leglassabb sort a boltban, mikor akadozik az internet, mikor hullafáradtan jövök haza, és a szomszéd öreg nyanya elkap és elkezd mindenért rinyálni. Csak egy pár példa.
2012. ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Mindig a legkritikusabb pillanatban kezd el akadozni a tv-m.


A hülye embereken tudok a legjobban kiakadni. Van egy osztálytársam, aki, bárkinek mutatom a fényképét, mindenki azt mondja rá, hogy egy tök ronda gyerek. Ennek ellenére az összes csaj imádja. Tényleg semmi extra nincs benne, de baromi idegesítő, folyton sajnáltatja magát, baromi komolyan veszi az érzéseit, és ez be is válik neki, ezzel szerez barátokat. Egy manipulatív, önsajnáltató kis hülye. Nagyon ki tudok rajta akadni.

2012. ápr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

-Amikor valaki folyton csak mondja a magáét, de mikor én szeretnék neki mesélni valamit, le se szarja mintha nem is hallaná.

- Akadozik az internet

- Pofátlanul bámulnak, pedig nincs is rajtam semmi extrém

- Sápítozó, negatív öregasszonyok

-Bunkó, beképzelt, buta, arcoskodó emberek

2012. ápr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem sok mindenen. Viszont ha egyszer már megbeszéltünk valamit / elmagyaráztam valakinek valamit és nem fogja fel, vagy elfelejti és pár nap múlva megint rákérdez és aztán csak néz hülyén mikor mondom hogy múltkor beszéltünk róla... na, akkor szét tudnám verni azt az üres fejét. És mindegy miről van szó, ha egyszer elmondtam valakinek hogy nem, nem szeretem a mitt'omén narancsot és másodszorra is megkínál, már ez is elég hogy elkönyveljem egy idiótának. Egyszerűen utálom a nehéz felfogású embereket.
2012. ápr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha elmegy a net.

Mikor valakinek túl lassú a gondolkozása, vagy viccet űz belőlem miközben majd szét robbanok.

Mikor 10-szer sem sikerül semmi.

Mikor kétségek közt hagynak (kedvenc bandámmal volt ilyen)olyan ideges vagyok,hogy megrígatott.

:) minden kis apróság.

2012. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,idegbeteg sorstáraim:)Ezektől mind én is ideges leszek.De a legrosszabb az,amikor a youtubon bejönnek a reklámok.Na,akkor tombolok.:)

Ma meg pl azon akadtam ki,hogy kiszabadult a szomszédom kutyája.De mire lesétáltam az utca végére és vissza,lenyugodtam.Az a kutya egy veszett dög,nem kerülnék a közelébe:D

2012. ápr. 1. 22:08
 8/10 A kérdező kommentje:
3 Ez nagy:DMár régóta kerestem ezt a videót:)
2012. ápr. 1. 22:09
 9/10 anonim ***** válasza:
A Youtube reklám engem is felbasz:D
2012. ápr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

-Ha belassul a gép. Néha én is szívesen elintézném,sajnos annyira felidegesít néha

-A sok hülye reklám a tv-ben. Már ott tartunk szinte,hogy nem a műsor közben adnak reklámot,hanem a reklám között egy kis műsort :)

-Sajnos a gyakorin zajló pontozáson :/ Tudom,nem jelent semmit,de akkor is néha felbosszant. (bár mivel leírtam a lepontozás szót,gondolom ezt is lefogják pontozni XD )

-Amikor órákat kell sorba állni a pénztáraknál

-Meg a sok tini és nem tini celeben,akik semmit nem raktak le az asztalra,mégis egy nap alatt több pénzt keresnek,mint én egész életemben fogok.

2012. ápr. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!