Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek a "barátaim" csak...

Szerintetek a "barátaim" csak vissza húznak abba a förtelmes undorító mocsaras lápba?

Figyelt kérdés

Egyetlen egy társaságom van, eléggé összeszokott banda ez már több éve ismerjük egymást. Az utóbbi időkben szinte minden hétvége arról szól, hogy piálás,buli stbstb

Én nem nagyon szoktam inni, mert sportembernek merem nevezni magamnak, szal a szokásos ásványvíz vagy valami.

De a spanok meg vedelik a piákat meg minden szart. Ezzel végülis nincs nagyobb probléma, de állandóan csak törnek zúznak és igencsak kellemetlen helyzetbe hoznak engem. Pl: kukát fölrúgják és akkor a rendőrök ránk másznak. Buszon hangoskodnak és olyan igazi alpári vicceket mondanak, hogy lesül a bőr a pofámról- persze jó hangosan adják elő.

Bár ezt még el is tűrném, ha a józan életbe remek társalgásokat lehetne folytatni velük. De sajnos nem. Szerintem szűklátókörűek és komolytalanok. Tehát már alapból a normális kommunikáció nincs meg. Sajnos így más társaság nem nagyon van amivel eljárhatnék szórakozni. Mert azért én is kívánom a társasági életet, kikapcsolódást. De egész egyszerűen ha ezekkel nem tudok rendesen beszélni, és igazi dürhő parasztok akiket elvből elítélek akkor mihez kezdjek


2012. ápr. 1. 08:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és ami még szerintem csak igenis nagy probléma az az, hogy komolyabb kérdésekkel nem is lehet hozzájuk fordulni, mondván, hogy ők nem b.zik, hogy itt lelkizzenek.
2012. ápr. 1. 09:00
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért ők a barátaid, ha közös témátok nincs, utálod, ahogy viselkednek, beszélnek, ők isznak, te nem? Te sportolsz, ők meg kukákat borogatnak? Mit látsz még is bennük, hogy ragaszkodsz hozzájuk? Lépj le, mielőtt a rendőrök bevisznek közbotrány okozásért, vagy garázdaságért. Ott aztán bizonygathatod, hogy te nem is vagy ilyen!!!
2012. ápr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mond meg nekik,hogy ez ciki es,hogy nem kene ezt csinalni.Ha meg nem ertik meg akkor idiotak es hagyd öket a francban.Te majd ugyis viszed valamire ha nem iszol es egeszsegesen elsz!
2012. ápr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja kicsit el vannak csúszva, az igaz. Biztos van ezen a társaságon kívüli barátod is. Közeledj hozzá, aztán majd később lógsz velük.
2012. ápr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt a társaságom.Már nem tartom velük a kapcsolatot,mert ostobák,iq a bége s.egge alatt van és tényleg nem lehet velük semmiről sem beszélgetni.Szerintem te sem fogod bírni sokáig ezeket.Nem lehet az ilyenekkel beszélni,szerintem keress másik bandát.
2012. ápr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De nekem csakis ők vannak :S
2012. ápr. 1. 13:06
 7/9 anonim ***** válasza:
valami oka biztos van amiért ők a barátaid
2012. ápr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Van persze, ismerem már őket 10 éve.

Elvoltunk tök jól. Számítógépeztünk, filmeket néztünk ilyenek.

De az utóbbi 1-2 évben annyira megváltoztak- persze ahogy én is. Nagyon sokat távolodtunk el egymástól.

Szerintem inkább csak ragaszkodás az ami miatt még nem hagytam ott őket.

2012. ápr. 1. 13:33
 9/9 anonim ***** válasza:

No, mi a helyzet mostanában nálad?


Nem ma kérdezted, de én csak most olvastam a kérdésed. (remélem, azóta teszel kérdőjelet a kérdőmondataid végére!)


Szerintem az ember életében vannak szakaszok.

Amíg élvezted velük az együtt töltött időt, jó volt... de mindennek vége lesz egyszer, s ha a dürhők nem képesek változni, akkor ennyi volt... szerintem.


Én már sok kapcsolatomat lezártam így. Ált. iskolai pajtásom sem pajtásom már többé (büdös kommunista)

Inkább nyiss az új felé, ismerj meg új arcokat, még ha nehezebb is először.


Ha sportember vagy, bizonyára vannak sporttársaid... keresgélj ott.

2014. dec. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!