Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak szerintem undorító,...

Csak szerintem undorító, amikor a buszon meg a héven smárolnak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem csak szerinted:)
2011. jan. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Undorítónak nem mondanám, csak szerintem ez nem tartozik másokra, otthon kéne csinálni. Oké, ha adnak egymásnak egy puszit vagy egy rövid csókot váltanak, de hogy perceken keresztül nyalják-falják és fogdossák egymást, az már szerintem inkább otthonra való elfoglaltság.

Egyszer buszon ültem, mellettem egy pár nagyon megfeledkezett magáról, egy néni meg folyamatosan bámulta őket. Aztán még a srác cseszte le a nénit, hogy mit bámul. Hát könyörgöm, ha annyira zavarja, hogy bámulják, talán nem olyan helyen kéne csinálni, ahol ez előfordulhat.

2011. jan. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon értékelem. Ez olyan dolog, ami szerintem nem tartozik másra. Nem ítélem el, de én nem csinálnám.
2011. jan. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem csinálnám, de nem is zavar.
2011. jan. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom.
2011. jan. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha diszkrét és nem sokáig tartó akkor sztem nem gond.

De ha nem ilyen, akkor nevetséges és senki nem kíváncsi rá.

2011. jan. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy-egy puszi belefér szerintem is, de ez a több percre a másik szájába mászunk, nadrágjában turkálunk az esetlegesen zsúfolt tömegközlekedési eszközön...hányinger.

Egyszerűen nem érdekel, én sem csinálom, nem is lenne hozzá gusztusom annyi ember előtt. Tartsák meg maguknak. Aztán ja, még meg vannak sértődve, ha megbámulják őket...röhej.

2011. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem is undi nagyon,és még arra is emlékeztetnek ezek, hogy milyen messze van a barátom és nem csinálhatom és ezt vele
2011. jan. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát engem eléggé irritál. Egyrészt azért, mert "savanyú a szőlő" :) (egyedülálló vagyok), de nem csak ezért. Mikor épp volt valakim, akkor is zavart, főleg ha hangosan cuppognak (valamikor erre figyelek fel, amikor épp olvasok pl. a buszon), vagy valamikor meg egyenesen jó, hogy meg nem d*gják egymást... pff. Na az gáz.
2011. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!