Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért zárt be a MusicalZone...

Miért zárt be a MusicalZone oldal?

Figyelt kérdés

Az oldalról különböző musicales tartalmakat lehetett letölteni, de ha rámegyek az oldalra a következő fogad: Oldal Március 31-én bezárt. Sajnálom. Minden jót neked!

Tudja valaki esetleg az okát? Valaki tud valami másik hasonló oldalt?


2012. márc. 31. 21:05
 1/4 anonim válasza:
Én is pont most vettem észre, és én is ki akartam írni. egyik kedvenc oldalam volt, erre engem is az fogadott hogy bezárt :( engem is érdekelne, hogy miért zárt be, és hogy van e hasonló oldal.
2012. ápr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Már zárás előtt pár nappal kiírta az admin, hogy sajnos egyelőre bezárja az oldalt... :/

Ha jól emlékszem azt írta, hogy borzasztó időigényes és nehéz egyedül vezetni az oldalt, és bár egy ideig úgy tűnt, lesz segítsége, mégsem lett. Meg mert egyedül ellenőrizni és karbantartani azt a soksoksok topicot lehetetlenség, és nem szeretné, ha az oldal kárára menne, ha igénytelenné válna. Ezért zárt be elvileg.

Halványan emlékszem arra is, hogy belinkelt egy másik fórumot, hogy ott is lehet találni jó dolgokat, de sajna nem jegyeztem meg a címet. : ( Szóval ez a nagy helyzet.

Mióta bezárt, n különböző torrentoldalakon keresgélek, több-kevesebb sikerrel, azért van, amit megtalálni ott is. Sok szerencsét!


És reménykedünk, hogy majd újra kinyit. :D

2012. ápr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ettej válasza:
Az onlinemozi.org-on megtaláljátok az admint és a feltöltéseit is.
2012. ápr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem az A.C.T.A. miatt...
2012. máj. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!