Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan teremtsek kapcsolatot...

Hogyan teremtsek kapcsolatot egy ötödikes lánnyal? 14L

Figyelt kérdés

Akár 8.-osnak is kinéz, nagyon érett, gyönyörű, különleges, úgy érzem ha barátok lennénk akkor nagyon gazdag kapcsolat lenne a miénk. Egy ideje már olyan tipikus "nagy bátorítja a kisebbet" lány a lánnyal barátságkezdeményező pillantásokat vetek felé és mindig nézem ezt gondolom észrevette mert mindig azt nézi hogy nézem-e, csak köszönni szoktunk egymásnak és akkor is én köszönök neki. Nem akarom hogy megijedjen tőlem..De a minap is a termükben volt óránk és arra gondoltam hogy ellopom a faliújságukról az osztályképet hogy legyen róla egy képem vagy a padjára írkálok olyanokat h szia teljesen névtelenül meg ilyesmik.....


8.o/lány


2012. márc. 29. 21:27
 1/6 A kérdező kommentje:
amúgy még sose beszéltünk...:S
2012. márc. 29. 21:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, te is zimpatikus vagy neki. Kezdj vele beszélgetni egy olyan témáról, ami őt is érdekli. Vagy egy semleges témáról akár. Először lehet, hogy nem megy olyan könnyen, de legközelebb már magától menni fog.
2012. márc. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

végülis most lesz rendezvény a sulinkban és arról lehetne beszélni.. de nem tudom hol.. mert ha a folyosón elhaladunk egymás mellett hülyén venné ki magát ha csak úgy megállítom hogy szia hogy vagy mert ez elég hülyén hangzik mellesleg még életemben nem beszéltem vele...a mi sulink meg olyan hogy szinte mindenki elvan a saját osztályával ő meg persze a barátaival szokott lenni.. mindegy, majd valahogy megoldom.:) végülis már csak 3 hónapom van hátra nem akarom elszalasztani..

amúgy nem tudom szimpi vagyok-e neki kicsit olyan a pillantása mint nekem kb. 3 évvel ezelőtt amikor néztem a román munkásokat hogy "jaj ne most megint be fognak szólni jaj ne már megint fütyültek" meg szerintem nem érti miért vagoyk vele ilyen barátságos.. nem baj, ha jóba leszek vele úgyis elmondom neki miért.:)

2012. márc. 29. 21:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Remélem, sikerül! Először úgy is csinálhatod, hogy valami ürüggyel állítod meg, hogy kérdezni vagy mondnai szeretnél valamit (pl. a rendezvénnyel kapcsolatban)
2012. márc. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Öhhhhh, ez de full lezbisen hangzik már bocs. Kb. szívbajt kapnék, ha egy idősebb csaj állandóan bámulna meg mosolyognak rá... Gondolj már bele ember...

Hé, nem te vagy az is, aki hasonló kislányokról ír történeteket meg fantáziál róluk? =/ Ugyanilyen korú csaj volt az is, hasonló lezbi beütéssel.

2012. márc. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a 3. ilyen kérdés... Nem is tudom, szerintem esetleg menj oda hozzá, és beszélj vele...
2012. márc. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!