Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet divat a hím neműekn...

Hogy lehet divat a hím neműeknél a férfiatlanság?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy lehetséges az, hogy erőtlen, horpadt hasú, lányos hajú, egyéniség nélküli, a nadrágból kilógó segges nyikhajok vannak amerre nézek? Ezentúl azt végképp nem értem ez hogy tetszhet lányoknak? Engem anno úgy neveltek, hogy egy férfinek legyen gerinc a hátában, merjen "odaállni" ha kívánja a helyzet, legyen kiállása (a párom és jómagam megtudjam védeni, ha kell). Hova tűntek a férfiak a fiatal generációból?
2012. márc. 28. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Vannak ilyen divat szarságok, amiket jó esélyjel majd kinőnek.

Például szerintem 16 felett már jóval kevesebb ilyen "erőtlen, horpadt hasú, lányos hajú, egyéniség nélküli, a nadrágból kilógó segges nyikhaj" van, 20 felett meg szinte egy sem.

2012. márc. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Talán mert manapság egyre kevesebb olyan élethelyzet van, amikor ki kellene állniuk magukért, vagy helytállni, mint férfi. Erre ott volt régen pl. a katonaság, valamint több fizikai férfimunka volt. divat is lényegesen változott. Nem tudom az-e az oka, hogy a legtöbb divatdiktátor vagy nő, vagy meleg. Most itt félreértés ne essék, semmi bajom a melegekkel, de valahogy nincs akkora kontraszt férfi és nő között mint régen. Míg a fiúk egyre puhányabbak, addig sok fiatal lány "keménykedni" akar. Mindkét esetben végletek vannak: Ha a csaj nem rocker és kockás inges, akkor plázacica. Ha a fiú/férfi nem horpadt hasú, lányos, akkor kigyúrt, de akkor meg a sok szteroidtól lankad a férfiassága.
2012. márc. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos a média miatt van.Elég undorító.
2012. márc. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
A liberális, elkorcsosult világ miatt van ez. Mindenki az lehet, ami akar, és a média is ezt sugározza. Az emberek meg manipulatívak és bevesznek mindent.
2012. márc. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Nezd meg ezt az oldalt.

Millio szamra vannak ilyen kerdesek h

Gaz, h 28 evesen meg szuz vagyok, mert nem merek csajozni?

Gaz, h nem allok ki magamert?

Gaz, h egy semmirekello tutyi-mutyi alak vagyok?


Ezekkel meg nem is lenne baj, de mik ra a valaszok?

Ahh,dehogy, mi nok ilyen pasit szeretnenk meg a tobbi vetites.

Szal egyetek meg, amit foztetek, en jol el vagyok a kurv.akkal.

2012. márc. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Inkább legyen ilyen b.uzis párom,mint olyan,aki ver és agresszív.A hagyományos pasik sem jobbak.Normális emberből mindig is kevesebb volt.Akkor nem mindegy,hogy néznek ki?

Persze nekem is jobban bejön egy férfiasabb valaki.Csak ne verjen.

2012. márc. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szó sem volt verésről. verni a nyikhaj is tud...nőt, ezt ne feledd, amúgy amikor azt írtam, hogy gerinc a hátban, akkor természetesen kizártam a nő verését
2012. márc. 28. 12:48
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
divat, a most óvodás korú generáció már másmiyen lesz. A 80-as években mindenki karatézott, mert akkor a ninják voltak divatban, a 90-esre meg mindenki gyúrt, mert akkor schwarzenegger és stallone volt a menő. Pár éve meg átfordult a másik oldalra a helyzet, jöttek az emosok. De ez már akkora szélsőség, hogy innen is jelentősen visszalendül majd a dolog.
2012. márc. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Andizsuzsi ***** válasza:
Azért amikor a hosszú haj és trapéznadrág volt a divat, akkor sem néztek ki túl macsósan:) Divat jön-megy, lesz ez majd másként. És ahogy előttem is írták, majd kinövik.
2012. márc. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!