Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy divat "pörögni"?

Miért olyan nagy divat "pörögni"?

Figyelt kérdés
Álláshirdetésekben szinte csak ilyeneket keresnek: pörgős, agilis, ambiciózus, kommunikatív stb stb, már hánynom kell. Hol találja meg a helyét a világban egy mélyebb lelkületű ember?
2012. febr. 22. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Na,erre én is keresem a választ:)Amúgy a szórólapozás jó munka,én szeretem.Nekem tanulás mellett ez lenne az ideális,de most még ez sincs.
2012. febr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"pörgős, agilis, ambiciózus, kommunikatív"


Ezek nagyjából lefedik a minden sz*r melót végezz el, amit a többieknek nincs kedve a cégben, és tukmáljál rá minél több szart az emberekre, említésre sem méltó bérezésért. Sajnos 10 hirdetésből 8 ilyen.

2012. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy rúdtáncos pöröghet a rúd körül,de egy orvos azért ne siessen,kapkodjon, "pörögjön" miközben a vesémet műti. Szakmától függ.
2012. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindenki olyan alkalmazottakat akar mint SpongyaBob...(Akitől bármit kérsz azonnal gondolkodás nélkül ugrik és óriási idétlen mosollyal az arcán teszi a dolgát, miközben mindenkinek jópofizik, és ezt rettentően élvezi is.)

A főnök szempontjából ez az ideális hozzáállás... :|

2012. febr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"pörgős, agilis, ambiciózus, kommunikatív"

Ez pont nem én vagyok:)

2012. febr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Itt a gyk-n van egy csomó felhasználó, akit az írása alapján hozzám hasonlónak gondolok, de az életben egyet sem ismerek. Csak felszínes, kevély, szeretetlen, versengő alakokat látok. De lehet, hogy a hozzáállásommal van a baj...
2012. febr. 22. 14:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Negyedik vagyok. Én úgy gondolom, hogy nincs semmi baj azzal, ha az emberben van némi versenyszellem. A bajok ott kezdődnek (számomra) amikor valaki folyton "pörög", egyszerűen nem lehet nyugton maradni tőle, folyton pletykál, be nem áll a szája, és mégsem mond semmit. Sok ilyen embert ismerek, és azt furcsállom a legjobban bennük, hogy nem veszik észre, hogy mit csinálnak. Látszik, hogy vannak érzelmeik, talán több is mint kellene, könnyen megbántódnak, nagyon a lelkükre veszik a kritikát stb. de azt nem veszik észre ha mást megbántanak.

Lehet, hogy ez már nem ide tartozik, de muszáj volt leírnom :D

2012. febr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én meg olyanokat látok, akiket nem lehet megbántani, mert totál sekélyes az érzelem világuk, és cinikusak.


Olyan ez most, mint a bekötött szemű, elefántot tapizó emberek, mindenki más testrészét taperolja, és azt hiszik, az az elefánt. :D Lehet, hogy le kellene vennem a szememről a kendőt, hogy egyben megláthassan az elefántot, de fogalmam sincs, hogy kell azt.

2012. febr. 22. 15:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!