Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi ez az idétlen divat mostaná...

Mi ez az idétlen divat mostanában?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat látom, hogy pl facebook-on csajoknál, szóval feltesznek magukról képet és a szájuknál fekete kriksz kraszot rajzolnak (bár a facebook-on meg sem lepődöm ezen)
2012. márc. 23. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de én már semmin nem lepődöm meg...

Kezdődött azzal, hogy ugye mindenki tükörből fotózza magát telefonnal... Aztán elkezdtek valami ferde V-betűt mutatni a kezükkel - azóta sem tudom, ennek mi értelme.

Aztán jött a pucsítás.

Most a legújabb a csücsörítés.

El nem tudom képzelni, hogy ki találja ki ezeket az eszetlen egyen-beállásokat, és hogy hogy a csudába terjednek el ilyen hamar. Mint a futótűz... Eszméletlen.

Ezt a száj-rajzolást még sosem láttam, de gondolom, csak idő kérdése lesz, hogy megjelenjen ez is a kedves ismerőseim körében...

2012. márc. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%
Menőnek kell lenni "filozófia" + internet = hülyeség futótűze.
2012. márc. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!