Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti megbocsájtanátok neki?...

Ti megbocsájtanátok neki? Vagy már nem barátság ez?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy kicsit barátnőmből elég, mert nagyon 'aggresszív' viselkedése van, amit én nem tűrök, de nem érti meg, hiába mondom el neki 100-szor, hogy ne csinálja ezeket, mert nem lesz jó vége.


ma pl: egyszer meg is ütött, gyakran beszól, 1 héten legalább 3-4 nap biztos van, hogy aggresszíven rám förmed, de csak rám, szóval nem ideges, hanem nem bírja a pofám szó szerint...


Van egy harmadik barátnőnk, az utobbi időbe rájöttem, nélküle nem akar semmit csinálni, ha neki nem jó, mert tanulnia kell, akkor Ő sem lóg velem, mert ketten nem jó vagy nem értem mi baj van velem...


Egy nagyon-nagy dolog viszont össze köt vele, a kedvenc bandánk♥

Nagyon imádjuk Őket, és most ha felborítjuk a barátságot, a barátsággal együtt a bandát is:'(


De már nem akarok úgy vele barátkozni, mert hiába tépem a szám, hogy ne flegmázzon velem (volt, hogy elkezdett löködni, vissza löktem hogy 'Hé mit löködsz?' akkor meg belém rúgott, ez neki vicces, mert velem csinálhat bármit sose lesz semmi, nekem meg már elég)


Ha kicsit hanyagolom, nem foglalkozom vele, nem írok a leveleire, hogy rájöjjön rosszul esett amit csinált, akkor egy annyival elintézi

'Most haragszol? Látod megint én vagyok a sz@r' de azon nem gondolkozik el, hogy én nem bántom Őt így, persze én is biztos 'bántom' mert senki sem tökéletes, ahogy Ő sem, de nem förmedek rá, a semmiért ha olyan kedvem van, nem ütöm meg csak úgy. :(


Rossz így kimondani, de azt szeretném, ha ez a barátság befejeződne, mert nem változik, bárhogy kérem, nem akar megváltozni.


Mit lehet tenni? Meg lehet ezt még menteni?

14L


2012. márc. 27. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet megmenteni.Nekem is volt ilyen "barátnőm".Szerintem hagyd a fenébe,örülj,hogy megszabadulsz tőle.Szerintem ő még sokáig ragaszkodni fog hozzád,de csak le akar húzni.Tapasztalat,sajnos.
2012. márc. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
=( Köszönöm:( Arra gondoltam még utolsó dolognak, hogy megmutatom neki a kérdést, és ha úgy érzi megpróbáljuk utoljára, akkor még egyetlen egy esélyt adok, de erősen gondolkozom rajt, mert már kb ebbe a hónapban ez a 10. ilyen, hogy mindig megbocsájtok, egy-egy ilyen húzása után.
2012. márc. 27. 20:32
 3/7 anonim válasza:
Hagyjad.csak magadat idegesíted,majd lesz egy normális barátnő:)
2012. márc. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

=( Hát most így ebben a helyzetben nem ilyen könnyű, nagyon szeretem.

De gondolom ez természetes, hiszen a legjobb barátnőm volt nyár óta, annyi de annyi emlék.

Iskola óta meg csak 'bánt' szinte. Ha tudnék rá hatni, legalább 1-1 hónapra. De nem, elmondom neki mit bánt, másnap ugyanaz.

Még 1 hétig sem tartja be, semmi...

2012. márc. 27. 20:37
 5/7 anonim ***** válasza:

ez nem barátnő

Játszani akarja a nagylány azáltal, hogy flegmázik de csak magát járatja le. Egy lány meg ne lökdösődjön és ne is rugdosson, mert nincs is csúnyább annál, ha egy lány a fizikai erejét fitogtatja



Sokkal jobb barátnőt érdemelsz tőle

2012. márc. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"a legjobb barátnőm volt nyár óta" Tehát valamivel több, mint fél éve. Ez semmi. Hidd el, sose volt a barátnőd, pláne nem a legjobb.
2012. márc. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

utolsóelőtti: : ( Ez még szerencsére csak egyszer fordult elő, de már akkor is felhúzott.


Utolsó: Hatodik óta vagyunk jóba, de legjobb barátok, úgy, hogy ilyen szoros kapcsolat van köztünk, tényleg csak nyár óta van, a banda megismerése után, összehangolódtunk hárman.


Csak már kezdem észre venni, hogy már nem mi vagyunk úgy legjobb barátnők ketten, ahogy eddig mondta, hanem inkább Ő és a másik barátnőm. Én mintha már nem lennék fontos neki. Főleg, hogy csak engem bánt, lehetséges, Ő úgy érzi már csak nekik ketten lenne jó folytatni a barátságot.

2012. márc. 27. 21:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!