Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Léteznek metálos / rocker...

Léteznek metálos / rocker cigányok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 22:17
1 2 3 4 5
 41/46 anonim válasza:
huubazz én ismerek egyet az a beceneve hogy nácigány. XD
2010. aug. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim válasza:
51%

"Mondjuk ott van a Dimmu Borgir, valami latexruhában vonagló tüdőgyulladásos hülyegyerek krákog, mint aki félrenyelt egy gumicukrot vagy mit. Na ezt én se bírom. Viszont a tankcsapda is metál és egész jó, sőt..."


dimmu black metal, tc rock, ne keverd a szezont a f@szommal!

2010. aug. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

igen kettőt is

és a Suicidal Tendencies dobosa és az 1ik gitárosa néger

2012. júl. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 19gal_balazs97 ***** válasza:
Én ismerek egy rocker cigányt.
2013. jan. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim válasza:
hétfőn láttam egyet!! pont előtte kérdeztem két osztálytársamtól, hogy ' ti láttatok már rocker cigányt? ' :DDDDDDD és azon a napon odajött egy hozzánk cigit kérni..
2013. szept. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 attilaa097 válasza:
Furcsa, én cigány vagyok félig és határozottan utálom a cigányokat...Nem azért mert a bőrük színe meg ilyenek (énis halvány barna vagyok) hanem az a nagyon bunkó modor!Meg hogy csoportosan mászkálnak,minden második szavuk dikk,more.Én például nemszeretem a rappet (1-2max de az is csak külföldi),diszkós zenét csak buliba halgatok,de azt szeretem...De a legjobban a szívemhez a metál/rock van.. fülhalgaton mindig azt halgatok mint pl.:Marilyn Manson,Slipknot,Iron maiden,Motherhead,Sabaton,Esetleg egy kis folk metált is:Korpiklanii,és ugyebár magyar rockot:Tankcsapda,Ómen,Kárpátia,Edda,Ossian.De a kedvenc Marilyn Manson marad..Ha lenne 2 kívánságom és az egyiket valamiért nemlehetne pl hogy legyen kulturáltabb az a 90% akkor a második kívánságom az lenne hogy mindeggyikre jó sok földet,de úgy hogy kise tudjanak mászni alóla!Mellesleg jók a jegyeim,és egyetemre szeretnék majd járni...Azon belül is programtervező informatika.
2014. febr. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!