Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Léteznek metálos / rocker...

Léteznek metálos / rocker cigányok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 22:17
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
láttam Road koncerten 1 cigány csajt aki annak is vallja magát meg Pokolgép;Subscribe;Road;Slipknot és ilyen zenéket hallgat.Ritka kivételek egyike akivel normálisan ellehetett beszélgetni
2010. jún. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
Rocker cigányt egyet(de az is csak fél lehetett de az arcvonásai cigányosak voltak) láttam de METALHEAD cigányt még sosem.
2010. jún. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
12%
tévedés!a sepulturának nem volt mindíg feka az énekese!és remélem nem léteznek ilyenek!(mármint rocker romák)
2010. jún. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
51... és miért zavar ha van rocker roma?:)
2010. jún. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy rocker cigánylányt. Rendes, normális, tanul, hosszútávú tervei vannak (főiskola, munkahely, 3 gyerek, férj).
2010. jún. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 xcoralinex válasza:
persze miért is ne ők is csak emberek sötétebb bőrrel=)
2010. júl. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

A cigányok nagyon buták a többség azt hiszi,hogy a metál fajgyűlölő zene.


(ezt már több cigánytól is hallottam :)


Ezért vertek meg két srácot 4en mert az egyik megadeth a másik sepultura pólóba volt

2010. júl. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:

Ja, vannak ilyen értelmi csökkent aberáltak, már egy zenei stílus miatt betámadják a másikat. De szerintem nehogy már a bőrszín szabja meg, hogy ki milyen zenét hallgathat. Mindenki azt hallgat, ami szeret vagy ami tetszik neki. Másfelől nekem is kreolabb színem van és szeretem a rock zenét. Az meg hogy roma lennék, azért sem állítom, mert már a nagyszüleim szülei is itt éltek Trianon előtt, ergo nekem a Romániai vérvonalhoz nulla közöm, legfeljebb kárpáti cigány lehet bennem régebbről. Mondhatni én eleve egy nagy kérdőjelnek fogom fel magam, mert a rokonságban egy cigány akcentusú emberke sincs, sőt, amikor alsós koromban beszóltak, hogy cigány, mutterék azzal hitegettek, hogy semmi közöm hozzájuk. Szóval eleve magyarnak lettem nevelve, magyar érzésekkel, és lehet, hogy valamikor régebben volt valaki a családban, aki miatt kreolabb vagyok az átlagnál, de igazából nem zavar. Szimplán azért írtam le, mert lehet, hogy vannak hozzám hasonlók is, akiket rögtön valami jöttment késes fanatikusnak néznek. A poén az egészben, hogy hiába kreolabb a színem, 10-ből 8 ember, aki tényleg ismer, azt mondja rám, hogy magyar és nem azt hogy cigány. Pedig én nem tagadom, csak azt mondom, nálunk mindenki magyar akit ismerek, talán volt egy rokonom, akit nem ismertem és cigány lehetett...és lehet hogy így van. Tudjátok, nem minden arany, ami fénylik. Mellesleg tényleg természetes, hogy minden cigányra negatívumként tekintenek, mert 90% tényleg nem érdemli meg, hogy embernek tekintsék, akkor a maradék 10-re is gyanakodva fognak nézni. Nem vagyok rasszista, de ha gyűlölködöm, azt okkal teszem.

Ez csak válasz egy korábbi kérdésre, hogy miért fogadják el némely skinheadek az árnyaltabb színűeket. Nekem is vannak rocker és hungarista haverjaim, ebből kettő idősebb 40 év körüli róka...ja, és az egyik a szüleim ismerettségébe tartozik. De így témára visszatérve én nem vagyok rocker, sem rapper, minden zenét meghallgatok. Viszont kedvenc rockegyütteseim közül néhány: Road, Avenged Sevenfold, Ac Dc...

2010. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%

A rockerek lesz..ják ,hogy magyar vagy vagy cigány ők elvannak a maguk világában.


De metálos cigányok nem igazán léteznek.


Évek óta foglalkoztat engem is ez a kérdés,és ha cigánnyal tallálkozok pl:melóhelyen,kocsmába,stb..

felteszem neki a kérdést.

-milyen zenét halgatsz?

-jaaj tesóm én mindent meghálgatok:

-rap,diszkó,stb... de a rock/metál zenétől kiver a víz.


kb:100megkérdezetből 99ezt nyilatkozta .

A maradék 1%ék esetleg gyengébb rockzenéket meghallgat.

2010. júl. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
0%
A legtöbb cigány, rapper a rockzenét az értelmetlen death matálos sátáni hörgéssel azonosítja. Az az igazság, hogy a rocknak és metálnak is vannak különböző vállfajai. Mondjuk ott van a Dimmu Borgir, valami latexruhában vonagló tüdőgyulladásos hülyegyerek krákog, mint aki félrenyelt egy gumicukrot vagy mit. Na ezt én se bírom. Viszont a tankcsapda is metál és egész jó, sőt...
2010. júl. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!