Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha valaki internetes beszélget...

Ha valaki internetes beszélgetésben mindig 10 percenként válaszol, és akkor is röviden, tömören, az mit jelent?

Figyelt kérdés
A beszélgetés meg eléggé egyoldalú.
2012. márc. 27. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekled, nem érdekli a téma, nem ért hozzá, vagy csak egyszerűen nincs elegendő szókincse, az "XD" meg nem jó mindenre. Vagy jóval kézenfekvőbb az ok: el van foglalva valami mással, nem tud kellően figyelni.
2012. márc. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
még 5 másikkal kavar
2012. márc. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez milyen kapcsolat? Barátok vagytok? egy vagy külön neműek? Esetleg párkapcsolati célból beszéltek?
2012. márc. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Internetes haverok, beszélgetni szoktunk élőben nem találkoztunk még.
2012. márc. 27. 18:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki így válaszolgat neked,az egyértelmű jele annak,hogy nem érdekled.
2012. márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Voltam már hasonló helyzetbe.

Bár az én alanyom alapjárat ilyen xD

Kérdezd meg aztán kész.

2012. márc. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam ezt csinálni, ha el vagyok foglalva valamivel. Este felé szoktam olvasni valamennyit, akkor pl. nem sokat válaszolok.
2012. márc. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
vagy untatja a téma, vagy rajtad kívül még sok más emberrel beszélget
2012. ápr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ezt sose értettem.

Ha én elfoglalt vagyok és én se írok vissza, akkor ha meglátom az az első dolog, hogy annyit írok, bocsi nem figyeltem.. Ha meg tényleg nincs kedvem senkihez, akkor megírom, hogy megyek és kijelentkezek vagy ha msnen vagyok akkor rejtve leszek.

2012. máj. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!