Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A cigányok mitől olyan vagányok?

A cigányok mitől olyan vagányok?

Figyelt kérdés
Egytől egyik vagány, irigylem is ezért őket

2012. márc. 26. 18:26
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
70%
Éljék közöttük és megtudod,milyenek.Nem vagányok,hanem nincs agyuk és mindig a leggyengébbet bántják.Mint ahogy valaki írta fönt,tök igaz,bandában nagy a szájuk,egyedül félnek.De ha annyira szeretnél hasonlítani rájuk,menj el szoliba,vagy az extrémebb hatás kedvéért fetrengj a sárban.Egy kis kukaszag,aranyfog és kész is a vagány tesó:)Ezek után már csak az agyleszívás van hátra.
2012. márc. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan. "Egytől-egyig vagány. Irigylem is őket". Mi az ő vagányságuk, Kérdező? Magasról tenni bármilyen törvényre és együttélési szabályra? Köpködni, szemetelni, ordítozni, bandában fenyegetni békés járókelőket, idős embereket meglopni, legyilkolni (vidéken sorozatban, szinte hetente egyet!), magyart gyűlölni, iskolát kerülni, önkormányzati dolgozókat, tanárokat, orvosokat, tűzoltókat fenyegetni, verni; ingyen kapott házat lelakni 2 év alat, utána újat követelni, vasúti kábelt, síncsavart, szobrot lopni, erdőt letarolni, eladni; minden segélyt akár csellel is megszerezni, aztán toporzékolni, hogy kevés? Mert "Nem dolgozik eleget az a k...csög magyar, hogy nekünk jusson"?? Aztán még: lányokat rabolni uzsoraadósságért, kiállítani őket a 4-es útra, volt EU-képviselőként Kanadába húzni, aztán szidni Magyarországot, hogy nem volt elég megélhetésre a több tíz millió???


Ez csak rövid felsorolás. Talán ezt érted "vagányságon"? EZT irígyled tőlük, kérdező?

2012. márc. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

"gondoltam hogy ilyeneket fogtok írni tisztára elítélítek őket

"

Már bocs, de megkérdezhetem, hogy te ezt most komolyan gondoltad? Te tudod, hogy milyenek a cigányok? Én nem tudom, hogy hol laksz, ott milyen cigányok vannak, de durván 2 fajtája van.

Amelyiket "kemény"-nek mondod, azok csalnak, lopnak, hazudnak, büdösek, erőszakosak, meg még sorolhatnám. Most felteszek neked egy kérdést: Mi bennük a vagány? De most őszintén. ha kicsit elgondolkodsz rajta, rájössz, hogy nem is vagányok, az előző válaszolók leírták, hogy miért nem vagányok, valamelyik nap betörtek a Coop-ba (tudod az a bolt, hogy "kóp a jó szomszéd"), meg amikor jövök haza iskolából, akkor is fenyegetnek, meg hasonlók. Persze a kis nyomorék (bocsánat) 8 éves "keménykedő" cigány kölyköket elküldöm a jó büdös k*rva anyjukba (mint ma), nekik anyázzanak, de ha pár 1 méter 80 centis odajön (bandában a kemények, ezektől kell vigyázni), akkor inkább próbálok nyugodtnak tűnni, nem felbosszantani őket, vagy ha rám támadnak, akkor FUTÁS!!! de erre még nem volt példa.



A rendes cigányok meg nem ilyen keménykedőek. Ők a "magyar cigányság" kb. 1 %-a (a falunkban 0,2 %-a). Ők tényleg rendesek.


Ott nem ilyenek a cigányok?

2012. márc. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
100%
figyelj én nem mondom, hogy minden cigányt fel kéne akasztani meg stb de csak azért mer nem vok raszista csak azokat kéne felakasztani amelyikekkel eddigi életem során találkoztam az mind megérdemli, visszatérve a kérdésedre ezek nem vagányok csak tápos csírák azér ilyen kemények mer sokan vannak és u.vannak vele hogy bármit megtehetnek mer ha valaki beszól nekik akkor szólnak a többi fekának és 20an vernek meg ha te szt nem vagy képes belátni lehet, hogy te is az vagy és csak húzod az idegeinket :)
2012. márc. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
A csajok isnagyon vagánynakérzik magukat, fent hordják az orrukat. Meg rendszeresen verik nálunk a magyar csajokat...
2012. márc. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Addig lesznek ők "vagányok", amíg egyszer a magyar társadalom vissza nem szól. Akkor késő lesz már megbánniuk. Feszítik a húrt, de rosszul teszik. Nem erős oldaluk a gondolkodás:D
2012. márc. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
67%
Én cigányok közt élek, immár 8 éve. Szőke vagyok, kék szemű, magyar, mégis elfogadtak, nem parasztoztak le soha! a vagányságot tanulni nem lehet, ők ilyenek és kész, ez olyan, mint a " nigger " stilus, azt se tudod eltanulni. Akinek előitéletei vannak, nos, sztem az a tudatlan és buta! Nem kétfajta cigány, hanem kétfajta EMBER van : Jó ember és Gazember. Ez a magyarokra is igaz, nem csak a romákra. Itt mifelénk a fehér társadalmi réteg nagypofájú bandába verődve, egymagukban kuss a nevük.. és gyalázzák a 6(!) éves fiamat, lehordják minden korcsnak... AKKOR KI A GYÖKÉR????
2012. márc. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Utolsó: kilóg a lóláb. "A fehér réteg bandába verődve..." Ugyan már...A 6 éves fiadat lehordják mindenféle korcsnak?

Kötve hiszem - hacsak nem neveletlen a gyerek. És mitől volna "korcs"? (Ezt bármilyen embergyerekkel kapcsolatban felháborodottan visszautasítom: embernek embertől született gyermeke nem lehet más, mint - EMBER).

Talán azért használnák ezt a ronda szót, mert cigányember az apja? Ne érts félre: semmi kifogásom egyetlen tisztességes ember ellen, még ha az kék vagy zöld is - de hogyha cigány volnál, akkor érthető lenne a fenti válaszod.

2012. márc. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! Nem vagyok cigány, de ha tetszik másoknak, ha nem a férjem és a fiam az, és vhol ha jól belegondolok, 8 éve, miota befogadtak maguk közé ( saját fehér anyám kitagadott, mert cigányt szeretek ) talán egy kicsit én is az lettem.igen, a fehér emberek lekorcsozzák a fiamat, mert cigány az apja, a cigányok nem mondanak rá ilyet azért mert én magyar vagyok! És én cigánynak titulált mentalitással csapom szét azt az embert, aki igy nevezi a gyermekemet, és mindjárt le cigányk.rváznak... Pedig sztem szintől függettlenül, gyerekéért bárki ezt tenné! Bocs az OFF-ért!
2012. márc. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Ha a férjed becsületes, rendes ember, senkinek nincs joga rossz szóval illetni. Azok, akik ezt megteszik, primitív barmok. Méginkább akkor, ha egy jól nevelt, kedves gyereket undorító szavakkal illetnek. Persze, hogy jogod van energikusan megvédeni őt!

Mondtam már: nekem mindegy, hogy egy ember "csíkos-e vagy kockás", csak EMBER legyen. Aki becsületes, tisztességes, az a honfitársam. Sem a primitív (fehér) barmot, sem a bűnöző, ingyenélő cigány "jogvédőjét" nem tudom elviselni. Ugye értesz? Állj ki továbbra is a családodért, vigyázz a gyermekedre. Minden jót!

2012. márc. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!