Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A cigányok mitől olyan vagányok?

A cigányok mitől olyan vagányok?

Figyelt kérdés
Egytől egyik vagány, irigylem is ezért őket

2012. márc. 26. 18:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta,hogy vaganyok ?! Nem is tudtam,hogy lopni,csalni,hazudni vaganysag...
2012. márc. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 tetris ***** válasza:
100%

Megfigyeltem, hogy milyen sokan viselnek közülük Adidas, Nike sportruházatot. Vajon honnan tudnak erre pénzt szerezni, rettenetesen drága holmik ezek. Mindegyiknek van mobilja, márkás cipője, frissen van nyírva a haja. Miből? Én magamnak festem a hajam, a kínain vásárolok, és még így is csak nehezen jövök ki a pénzemből.

Hát igen, én is irígylem őket.

2012. márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem, hogy irigylésre méltóak lennének. Ahogy viselkednek, az nem vagányság, hanem műmájerség. Nem ugyanaz.
2012. márc. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
72%

Hogy irigyelhetitek őket? Persze, tisztelet a kivételnek, de akikről most beszélünk, olyan szellemi sötétségben nőnek fel, annyira ostobák, bunkók, kulturálatlanok... persze, hogy "vagányok", hiszen nincs mit veszíteniük, ennél mélyebbre nem süllyedhetnek... akinek van valamije, mondjuk családja, becsülete, szociális alkalmazkodóképessége, az nem vagánykodik!!


Jó lenne, ha nem őket irigyelnétek, hanem normális példaképeket választanátok magatoknak...

2012. márc. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

A vérükben van a lopás, és az, hogy ők a császárok császára.

Ettől a hatalmas nagy nagyképűségből fakad ennyi probléma.

2012. márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
86%

Kizárólag hordában nagy a pofájuk, amúgy kusshodnak.

CSAK a kisebbre vagy gyengébbre mennek. HŰŰ DE VAGÁÁNY!


Ezen aztán van mit irigyelni...

2012. márc. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
gondoltam hogy ilyeneket fogtok írni tisztára elítélítek őket
2012. márc. 26. 18:48
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Há' má hogy a dévlába ne?!:D Há miket látunk tőlük, té?? Aránylag kevés köztük az agysebész, a franciatanár és a külföldön is keresett minősített hegesztő, neem?:-)
2012. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
75%
Miért lennének vagányok? Nem vagányok, csak nagy az önbizalmuk, mint a hülye embereknek általában.
2012. márc. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
61%
Ez egy nyilvánvalóan provokáló kérdés. Én hátrányos helyzetű, többnyire kisebbségi emberekkel foglalkoztam. NEM elítélem, hanem TAPASZTALOK.
2012. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!