Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Számotokra is ijesztő ez a kép?

Számotokra is ijesztő ez a kép?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 25. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:

nem


inkább borzasztó,elszomoritó

2012. márc. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, hogy ez vár ránk?
2012. márc. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Most ijesztő.

De ha akkor éltél volna és szeretted volna a gyerekedet megóvni akkor is ijesztő lett volna?

2012. márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

nagyon megijedtem


2db életmentő eszköz van a képen

2012. márc. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amúgy meg olyan mint egy kis házikó kéménnyel:S
2012. márc. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 M_M ***** válasza:

Ha elolvastad a cikket róla, hogy miről is szól a kép, akkor megérted. Amúgy inkább bizarr. De ez bizarabb: [link]


Akkor ez volt az egyetlen lehetőség. De pl itthon is ha visszagondolsz a vörösiszap után jópár hétig mindenkinek porállarcban kellett mászkálnia a környéken, ha nem akart károsodást szenvedni...

2012. márc. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 M_M ***** válasza:

[link]


Ezen a szigeten (IZU) amúgy a vulkán miatt kell gyakran állarcot viselniük az embereknek. Ott élnek (amikor épp nem evakuálják őket), megszokták, nekik természetes már szerintem, hogy ha kimennek az utcára, gyakran fel kell venniük.

2012. márc. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elolvastam, sőt ez alapján kerestem rá, de attól még a hangulata, az érzések lehetnek kellemetlenek.
2012. márc. 25. 21:50
 9/10 anonim ***** válasza:
2012. márc. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 M_M ***** válasza:

Nyilván senki nem élne szívesen ilyen környezetben (se háborús, se természeti katasztrófás).


Számomra kicsit horrorfilmeket idézőek ezek a képek, és bizarrok, de nekem nem ijesztőek személy szerint. Ha nekem kéne viselni, no az már ijesztő lenne :) Mondjuk ugyan akkor érdekesek is, hogy ilyen is volt-van a világon sajnos... Indiai halottcsecsemős koldusok meg éhező lepratelepes afrikaiak ijesztőbbek szerintem.

2012. márc. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!