Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Amikor azt mondják, "nyisd ki...

Amikor azt mondják, "nyisd ki a szíved", mégis mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
De most komolyan. Olyan jól hangzik, de hogy kell ezt csinálni? :D El kell engedni az előítéleteket, vagy mi?
2012. márc. 24. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha előítéletes valaki,az már alapjába véve egy nagyon rossz tulajdonság.Ugyanis ha belenéz az ember a tükörbe,akkor meglátja,hogy önmagának is számtalan rossz tulajdonsága van.Ezért nem kell elítélni senkit.Tehát mindenkiben meg kell látnod a jót is,nem csak a rosszat..és a hibáival együtt,kritizálás nélkül kell hozzáállni az emberhez és szeretni.:D Nyilván mindenkit nem tudsz szeretni,ahogy én sem tudok,és téged sem tud mindenki szeretni és engem sem..ragozhatnám ezt életem végéig azt hiszem.Jó téma,csak ugye hát nem írtál hozzá szituációt.

16/L

2012. márc. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tárd ki a szíved, és fogadd be a szeretetet, ami rád irányul.
2012. márc. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy nyisd ki a szíved, azt jelenti, hogy engedj be másokat a szívedbe. Hagyd, hogy szeressenek, és szeress Te is.
2012. márc. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát, ha erre külön fel kell szólítani valakit, ott már van vmi bibi. Talán a sok csalódástól nem meri szeretni hagyni magát, mert fél az újabb pofára eséstől. Viszont akkor meg nem elég egy ilyen mondat, erősebb gyógymód kell. Köszi a válaszokat!
2012. márc. 25. 06:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!