Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szomszéd új vállalkozás, mit...

Lezgt kérdése:

Szomszéd új vállalkozás, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Szomszédban van egy fém ház, amit nem használtak idáig. Valakik elkezdték csinálni, egy vállalkozás lesz, faforgácsot fognak csinálni kisállatoknak. Ez egész napos zajjal jár majd. Mindez városban, lakott területen belül. A fémház 2-3 méterre van a hálószoba ablaktól. Nem tudom, hogy van-e engedélye, de szerintem nincs. Szerintem ilyet nem lehet csinálni a szomszédok bele egyezése nélkül. Mit lehet tenni? Kihez kell fordulni.
2012. márc. 24. 16:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Önkormányzat. Ha szerencsét van foglalkoznak az üggyel.

De én a helyedben átmennék a szomszédokhoz és mondanám nekik, hogy mi a helyzet, majd együtt baktatnék le velük az érintett vállalkozóhoz a problémával és közölném, hogy "akár bíróságra is vinnénk az ügyet", persze előbb próbálkozzatok megállapodással.

2012. márc. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!