Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi a fene az a business angel?

Mi a fene az a business angel?

Figyelt kérdés

Olyan szavak vannak még mellette,hogy venture capitalist(kockázati tőkés) meg incubators(inkubátorok)

SÜRGŐS... rajzon van, egy ilyen gazdasági témájú 80 oldalas tanulmányban...a téma szociális vállalkozások...


2012. márc. 22. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A kockázati tőkebefektetésekben van szerepe, olyan ember akinek "fölösleges" pénze van és beszáll vele egy vállalkozásba, tulajdonosként. Aztán kiszáll, és a tulajdonrész eladásából (merthogy addigra többszörösére nő a cég) származik a nyeresége, bár ez az egész kockázati tőkének a lényege.
2012. ápr. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Huh, kösz!

Legközelebbre már tudom... mostmár későn jött,behasaltam valamit a helyére,szerintem jó lett...

2012. ápr. 7. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!