Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy ilyen 15...

Mit gondolnátok egy ilyen 15 éves lányról?

Figyelt kérdés

2 tetoválása van, piercingjei vannak, színes melírok a hajába.

Nem iszik, nem cigizik, bulikba se jár. Viszonylag erős suliba jár, és közepesen-jól tanul.


2012. márc. 24. 15:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Teljesen pozitív a véleményem,a külsejével azt csinál,amit jónak lát,az pedig mindenképpen pozitív,hogy nem iszik,cigizik,stb..
2012. márc. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Max, hogy kicsit vadabb típus lehet."

Vagy éppen annak akar látszani, de valójában nem az, és ezt igyekszik palástolni. Ha nem jár bulikba, akkor lehet, hogy magának való, befelé forduló típus.


Nem foglalkozik művészetekkel (rajzolás, kerámia, varrás, vagy valami hasonló kreatív elfoglaltsággal)?

2012. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nem az a befelé forduló típus mert sokat jár ki velünk a városba (igazából én az egyik barátnőm révén ismertem meg). Vicces, humoros típus.

Rajzolni rajzol de azt nagyon jól.

2012. márc. 24. 21:00
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát a tanulásba húzzon bele, és egyetem alatt már felejtse el a piercingeket meg a színes hajat.
2012. márc. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

tegnap 20:39


Hm, lehetséges... van benne valami :) 19f voltam.

2012. márc. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!