Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy ilyen 15...

Mit gondolnátok egy ilyen 15 éves lányról?

Figyelt kérdés

2 tetoválása van, piercingjei vannak, színes melírok a hajába.

Nem iszik, nem cigizik, bulikba se jár. Viszonylag erős suliba jár, és közepesen-jól tanul.


2012. márc. 24. 15:01
1 2
 1/15 anonim válasza:

Most magadról kérsz véleményt? xd


A piercing az gáz a hajfestés az mind1, mert öregasszonyoknak is be van..

2012. márc. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Én itt inkább a szülőkről érdeklődnék, akik ezt megengedik és pénzt is adnak rá.
2012. márc. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Dehogy is magamról kérek véleményt. :D Engem agyon is ütnének ha piercingeket meg tetoválásokat csináltatnék 15 évesen.

Egyik ismerősömről van szó. Tudom nem az én dolgom de nekem egy kicsit furcsa, azért kérdezem, hogy ti mit gondoltok erről. Mert ha lenne pl. egy köldök piercingje addig okés, meg, hogyha szőke vagy barna vagy fekete melír lenne a hajába.

Bár lehet, hogy én vagyok más felfogású.

2012. márc. 24. 15:14
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különöset nem gondolok róla. Örülök neki, hogy jól tanul. viszont ha az arcon van a piercing az nem tetszik. Egyszerűen undorítónak tartom.
2012. márc. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A szülei normálisnak tűnnek. Nekik nincs tetoválásuk vagy piercingjük csak mondta a lány, hogy a szüleinek tetszenek ezek a dolgok.
2012. márc. 24. 15:16
 6/15 anonim ***** válasza:

Külsőleg nincs vele bajom az csinál amit akar a saját testével.

Én így nem tudok róla véleményt mondani.. nekem tetszenek a színes melírok a hajban..addig amíg máson van:D

15l

2012. márc. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
Nekem az a véleményem hogy ne foglalkozz másokkal.
2012. márc. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
0%
nekem eg az a véleményem,hogy féltékeny és irígy vagy,máskülönben mit érdekelne??? hmm?
2012. márc. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Miért lennék irigy? Miből gondolod? Ha úgy van biztos ki tudnék könyörögni 16 éves koromra egy piercinget vagy egy kis tetoválást. De biztos nem fogok mert NEM tetszenek mármint magamon nem tudnám elképzelni.

Különben meg én kérek elnézést, hogy felmertem tenni egy kérdést, hogy ti erről mit gondoltok. És én nem csak az ismerősömre gondolok hanem úgy átlagba akiknek 15 évesen több tetoválása van meg piercingje.

2012. márc. 24. 15:43
 10/15 anonim ***** válasza:

Azt, hogy de jó neki már megvan az áhított tetoválása nekem még 19 évesen sincs rá pénzem xD Amúgy semmi rosszat nem gondolnék :-) Max, hogy kicsit vadabb típus lehet.


19f

2012. márc. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!