Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért fényképezik a férfinépek...

Miért fényképezik a férfinépek magukat halakkal?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
mert horgásznak
2012. márc. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egy k.rva jó kérdés! :D Én sem értem, talán mert nem horgászom. Lehet azért, mert ez a szenvedélyük. Egyesek celebekkel, autókkal, motorokkal fényképezkednek. Meg amire büszkék! :)
2012. márc. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Csak a horgászok. "ekkora halat fogtam" :D Egyfajta kérkedés a zsákmánnyal ,ami bizonyítja a zsákmányoló hím egyed életképességét ,ősemberi eredetű dolog.
2012. márc. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is fotózkodtam, ha nagyobb halat fogtam, de nem kérkedésből. A focit gólra játsszák, a horgászatot halra. Ha egy futballista meglövi élete addigi legnagyobb gólját, azt szívesen nézi vissza videón. Én egy fényképpel emlékszem vissza, milyen nagy élmény is volt megfogni. Emlék, ennyi.
2012. márc. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!