Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ítélik el a kockákat?

Miért ítélik el a kockákat?

Figyelt kérdés
Ezt valahogy sosem értem. Miért ítélik el a kockákat? Mostanában nagyon gáz, ha valaki kocka, de miért?!

2012. márc. 21. 19:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

igazad van 10-es.

Mindennel egyetértek, amit leírtál.

Az azonban baromság, hogy nem lehet egyetemekre mutogatni.

Mutass a BCE T-karon egy kockát. Mert én 3 évig oda jártam, de egyet sem láttam. Mutass az ELTE BTK-n. nincs. Elvont, túl sokat szívott van, kocka nincs.

Ellenben a BME..

2012. márc. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 hollófernyiges ***** válasza:
Azért mert a tökéletes forma a gömb.
2012. márc. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok:


a 9-es válaszolónak köszönöm a részletes magyarázatot. Ezek után: mélyen elítélem:D:D:D a kockákat, méghozzá "hollófernyigesi" alapon. Igen. A tökéletes forma a GÖMB.:-)

2012. márc. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Jó, biztos hülyék. Csak, mert nem tudtam, hogy mindegyik kocka ilyen. De ha tényleg mindegyik ilyen, akkor jó. Csak kíváncsi voltam. Köszi a kommenteket.:)

És a gömb jó!:)

2012. márc. 22. 13:39
 15/22 anonim ***** válasza:
Amúgy úgy utálom, hogy ha én Wowozok otthon 2-3 órát akkor húúú ez egy nolifer kocka, de ha a többi gyökér naponta 25 órát facebookozik akkor fúúú mekkora menő arc. osztálytársam is, megkaptam a kémia dolgozatát, és már vette is elő a telefonját a pad alatt hogy kiírja facere.
2012. márc. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Értem. Én is erről beszélek. Csak én nem WoW-ozok.
2012. márc. 22. 16:40
 17/22 anonim ***** válasza:

"Mutass a BCE T-karon egy kockát. Mert én 3 évig oda jártam, de egyet sem láttam. Mutass az ELTE BTK-n. nincs. Elvont, túl sokat szívott van, kocka nincs.

Ellenben a BME.."


mivel általában kockának azokat nevezzük, akik pl egy számítógépes játékba, vagy vmilyen REÁL tantárgyba vannak belehülyülve, valóban, a Corvinuson nem igazán találsz ilyet


de értsd meg, nem az a lényeg, hogy melyiket hogy hívjuk, hanem az, hogy mindenhol vannak olyan emberek, akik csak a pályájuknak, szakuknak, hobbijuknak élnek! az már lényegtelen, hogy valamelyiket kockának, valamelyiket szakbarbárnak, vagy csak simán hülyének nevezzük.

2012. márc. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Ok.:) Én nem szidtam senkit.:O Sőt, nem mondtam neveket se, meg minden. De igazatok van.
2012. márc. 24. 19:37
 19/22 anonim válasza:
Figyi én leszoktam a számítógép függőségről és inkább most már szívesebben vagyok kint BIKE-olni és azóta több haverjaim is vannak
2012. jún. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Jah és én informatikusnak tanulok és nem vagyok számítógép függő. inkább én is kint vagyok.
2012. jún. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!