Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ítélik el a kockákat?

Miért ítélik el a kockákat?

Figyelt kérdés
Ezt valahogy sosem értem. Miért ítélik el a kockákat? Mostanában nagyon gáz, ha valaki kocka, de miért?!

2012. márc. 21. 19:58
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Elítélik őket?Én mostanában máshogy tapasztalom.Az egész társadalom egyre jobban "kockul".:D
2012. márc. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ok.:D De ismerek olyanokat akik kockák, és senki se lóg velük, meg semmi. Mostanság egyre több a kocka, de szerintem ugyan olyan normális emberek. Ahhoz képest mindenki utálja őket, aki nem az.:/
2012. márc. 21. 20:12
 3/22 anonim ***** válasza:
Az ember mindig utál valamit.
2012. márc. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ok. De azok is emberek. Szerintem semmi indokuk nincs rá.:/
2012. márc. 21. 20:14
 5/22 anonim ***** válasza:

Bocs..én egy eléggé el nem ítélhető:-) felnőtt vagyok. Elmagyaráznátok, mit értsek kockán? (Mert akkor eldönthetem, hogy elítélem őket, vagy megéljenzem:D).

Előre köszönöm!

2012. márc. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem ítélik el, úgy általában. Néhány hülye beszólogat, de kit érdekel a véleményük? Mindenkinek más a hobbija...A baj akkor kezdődik ,ha a számítógépes függőség minden más tevékenységet kiszorít.
2012. márc. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

én bölcsész vagyok, és minket is nagyon sokan piszkálnak, viszont én a saját tapasztalataim alapján csak azt mondhatom, hogy a kockák között vannak a világ LEGNAGYOBB, de ezt így értsd, a legnagyobb s*ggfejei.

Egyik-másik még egy elsős joghallgatón is túltesz!

Az előítéleteknek nem szabad bedőlni, mert a többség normális. viszont amelyik nem, az nagyon nem.


konkrétan kb. 5 ilyen kockát ismerek a BME-ről: lekezelő, bunkó, idétlen,okoskodó,de nem okos, minden témába belepofázó.

2012. márc. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Az 5-höz hasonlóan nem tudom, ma mit értenek a "kockán" (nálam a térbeli testet, dobókockát, karton sört jelenthet) :D

Kérlek Kérdező, mondd el nekünk, mi az a "kocka", amiről nyilatkoznunk kell (lehet, hogy mi más szót ismerünk rá).

Kösz!

2012. márc. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
az olyan ember aki informatikát tanul
2012. márc. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

9-es, baromira nem így van.


akik nem értik, azoknak: kocka az az ember, aki valamilyen irányba való függősége miatt teljesen antiszociális életet él, csak azért a - mondjuk így - hobbijáért van, nincs érdembeli kapcsolata a külvilággal, mert kizárja azt - és nem érzi, hogy ez baj, mert számára csak az a bizonyos dolog (jellemzően: számítógépes játék) fontos.


kérdezőnek: néha mi is megjegyzünk 1-2 dolgot róluk, sőt, egymást is ugratjuk ezzel, de inkább poén-szinten, nem komolyan. ez egy választott életforma és én sajnálom azokat, akik a teljes szociális életüket feláldozzák egy dolog miatt.


van az osztályban pár ilyen gyerek (kb 3), hidd el, nagyon idegesítőek. néha megesik a szívünk rajtuk, lyukasban odaülünk, elkezdünk dumálni, de egyszerűen semmihez nem tudnak hozzászólni, kis idő múlva elkezdenek beszélni a saját hülyeségükről, amiből senki nem ért semmit, úgyhogy otthagyjuk őket.


az a baj, hogy annyira elszeparálták magukat egy normális ember életétől, hogy nem lehet velük beszélgetni semmiről, nem jó a társaságukban lenni, mert olyan, mintha egy teljesen külön világban élnének.



a joghallgatókra általában azt mondjuk, szakbarbár, nem azt, hogy kocka. és felesleges szapulni a BME-seket, vagy a BCE-seket, vagy az ELTE-seket, mert mindenütt vannak a szakukba belebolondult emberek, akiket más nem érdekel, felesleges egyetemekre mutogatni.

2012. márc. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!