Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha most kezdek el mosni...

Ha most kezdek el mosni panelházban mosógéppel, az baj?

Figyelt kérdés

Most értem haza, reggel sem lesz rá több időm..

Bunkóságnak számít már ilyenkor szerintetek?

Alattunk-felettünk végülis pont fiatalok laknak, de a többi lakásban viszont mind idősek..

Nem tudom mennyire hallatszódik át, de nem szeretnék ezzel senkit sem zavarni, ha már alszik vagy pihen..


*Szerintem ebbe a kategóriába illik még legjobban a kérdés(szomszédság=közösség)



2012. márc. 18. 23:27
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szerintem hagyd máskorra. Esetleg pakold be a gépet és reggel indítsd csak be.
2012. márc. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hmm ok, igazad van:)
2012. márc. 18. 23:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Én már nem mosok este 8 után sosem. Néha ez elég rosszul jön ki, mert mondjuk csak 9 körül érek haza, de hát muszáj előre tervezni az ilyesmit. Hiába nem túl zörgős a mosógép, azért a centrifugálás hallatszik, és hát igen, bunkóságnak számít éjjel mosni. Alattam is fiatalok laknak - egyetemisták -, meg én is az vagyok, na de egy fiatal is lehet fáradt, lehet korán fekvő, vagy akármi, ami miatt ez zavarhatja, és éjjel illik erre tekintettel lenni.
2012. márc. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

kedves válaszolók!


ezt elmondhatnátok annak a majom szomszédunknak is. szegény sajnos teljesen hülye és ezt nem képes felfogni évek óta.

a qrva anyját

:(:(

2012. márc. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Isten áldja meg az olyan szomszédokat mint TI!!!!!!!!

Nem hittem, hogy van ember aki gondol még másra is a saját érdekén kívül!! Jöhetnétek hozzánk egy kis modort és jó nevelést adni a szomszédnak aki este 11-kor most, éjfélkor beszélget de úgy hogy a két szobából átkiabálnak egymásnak, és délután dobol.

Puszillak Titeket! :*

2012. márc. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ja mi is egyetemisták vunk, erre nem kell felvágni..

alattunk féléjszaka csapkodják az ajtót, felettünk lakók éjfélkor is mosnak, 1kor porszívóznak!

2012. júl. 5. 20:53
 7/11 A kérdező kommentje:
jó azért éjfélkor nem állok neki, de 10ig belefér
2012. júl. 5. 20:55
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is panelházon gondolkozok, hál isten ez a vastagabb tipusú fal (panelházak között) + állítólag csendes szomszédok. De ha nem azok, én megkeserítem az életüket :D


Ne tudják meg milyen az, amikor egy 18-éves lakást vesz ott :D

2012. júl. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
jó, de ebből most egy betű nem válaszolt a kérdésemre..
2012. júl. 7. 14:01
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Akik zajra panaszkodnak, ajánlom patikában füldugót vásároljanak! Nem kötözködésből mondom, komolyan 150-200Ft egy pár füldugó, amely kb.30-35dB zajt szűr meg. Én kertes házban lakom, de az utca zaja miatt szoktam használni, és jó!
2012. szept. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!