Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Talán egyszerű kérdés. De mi...

Talán egyszerű kérdés. De mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
nemrég volt egy balhé az utcán.és először nem is tudtam mi,aztán megijedtem.megvártam míg a balhésok elmennek.viszont addig elköszönt tőlem egy barátom msnen.de nem volt hülyeség emiatt otthagyni?mert épp egy elég érdekes dologról volt szó,amikor nem kellett volna otthagyni.másrészt meg,ha vele beszélgetek,vele vagyok,akkor nem ijesztett volna meg az egész.primitív kérdés.de szerintetek?
2012. márc. 13. 22:36
 1/3 A kérdező kommentje:
ti is megijedtek az ilyen utcai balhéktól?
2012. márc. 13. 22:41
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem. Lemeredve ültél a gép előtt?

Hány éves vagy? 11-13 körüli, ugye?

2012. márc. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát addig itt ültem a gépnél,de amúgy nem teljes nap,persze.hát este.épp egy számomra fontos emberrel beszélgettem,és már bánom hogy itthagytam....olyan jól alakult volna a beszélgetés.amúgy 15 éves vagyok.ez fontos?
2012. márc. 13. 22:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!