Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Téged nem idegesít az, ha...

Téged nem idegesít az, ha valakinek szinte minden 2. szava a "b*zd meg"?

Figyelt kérdés

Engem nagyon. Sőt inkább felettébb irritál. De hogy lehet így beszélni?

Vagy kik szoktak így beszélni szerintetek?


Titeket idegesít?


2012. márc. 9. 12:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
32%
Engem nem, b.azdmeg :D
2012. márc. 12. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Negyedik válaszoló! A párod nem a M.Á.V-nál dolgozik véletlenül? Mert ismerek itt a faluba egy fickót, aki ez a nagyon durva b*zdmegolós fajta. De tényleg minden mondatot ezzel zár, és nagyon irritáló.
2012. márc. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
65%
En nem szoktam igy beszelni b*zdmeg.
2012. márc. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Régebben én is éltem a nyelvezettel, az utóbbi egy évben sikerült visszavennem belőle. Itt, neten szinte sosem ejtek trágár szót, hisz kismilliószor átgondolom oda-vissza, mit szeretnék a mondandómba fogalmazni és hogyan, viszont élesben a mai napig hajlamos elszaladni velem a ló néha. Én inkább a b*szkit szúrom olykor be két szavam közé, tudom, az sem a legszebb példa.
2012. aug. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!