Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » H valakinek van ideje meg...

H valakinek van ideje meg tudná keresni nekem? Nagyon idegesít már, hogy nem találom

Figyelt kérdés
Van az Omen 2 c. film amiben Damien Thorn nevezetű kisiú szerepel (filmbeli neve) régebben találtam egy zenés videót róla, még kisebb voltam.. úgy kezdődött, hogy tűz volt előtte ö meg a tűz mögött jött és.. valami iylesmi volt benne de nagyon örülnék ha megtalálnám azt a zenét. ha valakinek sok szabadideje van megkeresné nekem? nagyon megköszönném és felpontoznám!!
2010. nov. 23. 16:22
 1/6 A kérdező kommentje:
én nemhinném h törölték a videót ! :S:S
2010. nov. 23. 16:24
 2/6 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=JhYodtZ5SEA&feature=related



pontosan így kezdődik a videó.. csak nem ezzel a zenével

2010. nov. 23. 16:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a próbléma, hogy lehet, hogy fan álltal készített videó az és nem valódi klip.

De azért pár dolgot kérdezek : Olyan zene szólt a videó alatt ami a filmbe is szólt ? Mert ha igen, akkor meglehet találni a videót mert akkor lehet, hogy a filmből készült a klip.

Tudod, az a "baj", hogy mostanába mindenki csinál a kedvenc zenéjére videót a kedvenc filmjéből összevágva. (Én is szoktam :D) És lehet, hgy te egy ilyet láttál.

Pár infót még mondj, hűtha segíthetek. PL. zene műfaja, a klipbe bent volt-e az előadó vagy csak a filmből voltak jelenetek stb.

2010. nov. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*hátha :D
2010. nov. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát iylen mozgó kép jelenetek voltak összevágva a filmből , kicsit rockos de nem durván...
2010. nov. 23. 17:00
 6/6 A kérdező kommentje:
és nem volt benne a filmben :S
2010. nov. 23. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!