Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van itt rajtam kívül olyan...

Van itt rajtam kívül olyan akinek elege van ebből a műanyag világból?

Figyelt kérdés

A műanyag kaják már kikészítenek, minden tiszta szója, színezék, ízfokozó. Már a hús se hús. Az öltözködési szokások, ezek a hatalmas divathullámok is nagyon zavarnak.

Mindenki jobb akar lenni a másiknál, és senki nem segít senkinek. Néha elgondolkodok rajta milyen lenne kiköltözni a semmi közepére, vadászni, halászni, gyűjtögetni. Van rajtam kívül ilyen ? Szívesen leveleznék hozzám hasonlóval. Nem igazán tudok beilleszkedni ebbe a társadalomba, számomra nagyon mű ez az egész. Néha kedvem lenne lerombolni az egészet.

21/F


2012. márc. 6. 20:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

"A műanyag kaják már kikészítenek, minden tiszta szója, színezék, ízfokozó. Már a hús se hús. Az öltözködési szokások, ezek a hatalmas divathullámok is nagyon zavarnak.

Mindenki jobb akar lenni a másiknál, és senki nem segít senkinek. Néha elgondolkodok rajta milyen lenne kiköltözni a semmi közepére, vadászni, halászni, gyűjtögetni."-ezzel én is így vagyok.

2012. márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Pontosan tudom mit érzel. Néha nekem is a tököm tele van mindennel, de én inkább magányos típus vagyok, szóval nem igen tudsz majd velem hosszú levelezésbe bonyolódni.
2012. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Én is magányos típus vagyok.

Évek óta nincs hosszabb kapcsolatom senkivel.

Se baráti, se párkapcsolat.

De talán már itt lenne az ideje hogy találjak valakit.

Persze eddig nem is kerestem azért nem találtam.

Aki válaszol az írhatna nemet és kort.

Érdekel kiknél jön elő ez a jelenség:)

2012. márc. 6. 20:38
 4/27 anonim ***** válasza:

A te korosztályod lesz a nyerő.

22/F

2012. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Csak rajta senki nem állít meg sok sikert, jó túlélést.

Lehet mindennek a keserű oldalát nézni de az nem azt jelenti,hogy minden úgy is van. Nem tetszik a mű kaja menj faluba és vegyél a szomszéd nénitől kaját senki nem akadályoz meg.


"Mindenki jobb akar lenni a másiknál, és senki nem segít senkinek." Erről nekem sincs túl sok pozitív tapasztalatom de azért azt állítani,hogy az emberek nagy része nem segített szimpla rossz indulatból az erős túlzás.

2012. márc. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Minden reggel iszok egy porkávét. Most megnéztem az összetevőket.Közte van a lényeg: PÓTKÁVÉ KIVONAT 8%

EZMIEZ?


Láttad az "Összeomlást" Michael Duglas-el?

Nézd meg erről szól. Qrva nagy!



Vannak ilyen falvak Magyaroszágon is. Tök önellátók és SEMMIT nem vesznek!

2012. márc. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Igen, van rajtad kívül ilyen.

16/L vagyok, ha akarsz, írj üzenetet.

2012. márc. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Én utálom ezt a világot.Minden műanyag,atomerőművek,sok autó,vacak kaja,sok pocsékolás és sokan nem szortirozzák a szemetet.
2012. márc. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Kedves nemvagyok:

Falun élek jelenleg is.

Ehetek házi tyúkot, vagy ihatok házi tejet.

De mi van például a vajjal ?

Honnan szerezzek ?

Persze most írhatod azt hogy csináljak.

De én nem erre akarok kilyukadni.

Gyárthatnának olyan kajákat mint amilyeneket most, azoknak akiknek ez megfelel. És gyárthatnának tiszta szója, és ízfokozó nélkülit azoknak akinek nem. Persze lehet pár dolgot szerezni nagyon drágán. De egy átlag boltban nem vehetsz ilyesmit. Én itt nem arról beszélek hogy ezt vagy azt kellene. Hanem arról hogy nem adnak választási lehetőséget. Nem azt akarom erőltetni ami nekem tetszik, és nem másokat akarok meggyőzni erről. Egyszerűen csak foglalkozhatnának az ilyen emberekkel is, biztos vannak páran. Mindenki tudja mit eszik, és mennyire káros, de senki nem szól semmit. Én ezért szóltam. És az hogy káros még nem is lenne nagy baj, sok dolog káros. De nincs normális íze semminek. Faterom belgiumban dolgozik, és a legolcsóbb csoki finomabb mint azok amik itt átlag boltokban vannak.

2012. márc. 6. 21:38
 10/27 anonim ***** válasza:

Héééjj!


Világos a probléma, de amit Nemvagyok írt azt vedd figyelembe!

Az ételes részhez: lehet (ős)termelőktől vásárolni, vagy olyan nyers dolgokat amiket ízlésed szerint főzöl/sütsz meg. Nem kell Mekibe járni meg minden nap levesporból készíteni az ebédet.

Ja, hát (vad)kapitalizmus van meg élvhajhászás. De persze nem mindenki ilyen, csak ez jön le átlagban. Ezért kell keresni az értelmes társaságot, illetve ha nem attól még te lehetsz "jó", segíthetsz másokon.

Szóval mondjuk úgy hogy nem a társadalomba kell beilleszkedni, ha kell a közösség, hanem annak egy részletébe amellyel azonosulni tudsz (nem feltétlenül teljesen, de minél inkább).

Ha pedig egyáltalán nem keresed a társaságot, akkor nem kell vele foglalkozni hogy milyen a társadalom, de amikor éppen érintkezel vele, akkor tégy úgy ahogy te helyesnek tartod.


No jóccakát.

2012. márc. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!