Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval otthon tanulok egy pici faluban ezért alig vannak barátaim, de van egy akivel újszülött korunk óta jóban vagyunk. Csakhogy idén megyek gimnáziumba és a két bátyám is oda jár. Az idősebb egyszer elhozta a haverjait akikkel úgy gondoltam majd összehaverkodunk, de elhívtam a barátnőm és ő sokkal szebb nálam (Szőke göndör, derékig érő haja van. vékony, nagyon jó alkatú, magas, és minden jó benne. Én meg barna váll alá érő haj, olyan 5 kiló fölösleg és alacsony vagyok. Mindketten nagyon kreatívak vagyunk más az öltözködésmódunk is mint bárki másnak.) aztán láttam ahogy elkezdenek nyomulni egymásra, engem meg leszartak. A barátnőm ilyen ezt tudtam. Aztán a kisebbik bátyám hozta le a haverjait szilveszterre. két lányt is akikkel jóba lettem, és itt nem látszott hogy rá vannak startolva a barátnőmre. Aztán amikor a kisebbik bátyámhoz elmentünk a koliba kiderült hogy a barátnőm mindenkinek tetszett. Egyszerűen nem tudom mihez kezdjek. Tehetetlennek érzem magam.
2012. márc. 3. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Most mi bajod van?
2012. márc. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
féltékeny vagy? nem az a jó aki mindenkinek bejön és könnyen megkapható.jobb ha ezt tudod.
2012. márc. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most az jobb lett volna, ha nincs ott ez a barátnőd, és addig te vagy a sztár, amíg be nem libben egy nálad magasabb, vékonyabb, szőkébb, akármilyenebb csaj?

Habár én azt se tartom biztosnak, hogy azért volt sikeresebb ez a lány, mert "szebb", ha te rögtön bevágtad a durcát, és háttérbe vonultál, akkor nem csoda, hogy öngerjesztetted, hogy téged leszarjanak, míg a barátnőd megpróbálta jól érezni magát, így tetszett mindenkinek.

2012. márc. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!