Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gáz 1 ilyennel iskolába tekerni?

Gáz 1 ilyennel iskolába tekerni?

Figyelt kérdés

[link]


apámtól kaptam, és annyira szégyenlem..15 éves lány


2012. márc. 2. 20:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
El ,de miköze ehhez,lassan a kérdezőnek azért kell szégyelnie magát mert az apja jól keres és telik bringára,ehhez semmi köze a kis de még a nagyhercegnek se ehhez a magyar jellmenek van köze,meg a magyarok általános irigységnek.
2012. márc. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem irigyeli sem bringát sem a pénzt. Ha ezt olvastad ki a válaszokból, akkor az csak a te eltorzult látásmódodra utal.

Az ár azért feltűnő......,hát egyszerűen túl sok egy sima utcai kerékpárért és mert felesleges kiadás volt, ha nem érte el a célját, hogy örömöt szerezzen annak aki kapta.

/amúgy én például 34 ezerért vettem egy Schwinn Csepelt, azzal járok dolgozni és a legtöbb kolléga úgy nézett rám mint egy tékozló őrültre, hogy ennyit adtam egy bicikliért....:D....nade ez nem is tartozik talán annyira ide, csak úgy eszembe jutott/

2012. márc. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Mint bringa tényleg perfekt, ha tehetném hasonló minőségűt vennék, de nincs rá keretem. Nemrég kaptam egy netbookot, a legnehezebb az volt, hogy megértessem, nekem nem egy bazinehéz 15" laptopra van szükségem, ha "ingyen" van akkor sem, mert ahhoz egy külön bőröndöt kellene cipelenem, hanem egy 11"-os netbookra CD nélkül a vonatra, buszra, hurcolászni, bedobni bármilyen táskába...

Sorry a kis kitérőért.

2012. márc. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 claidheamohmor ***** válasza:

gáz... add nekem, priviben írom a címet :XD

de kis lökött vagy... az általam ismert legjobb nők (felnőtt, komoly, és vonzó nők) ilyenekkel tekernek!

2012. ápr. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 claidheamohmor ***** válasza:
...nemár... most nézem: SRAM automata(!) váltós!!! Aki erre neked a suliban azt mondja, gáz, felhatalmazlak, hogy egy jól irányzott, gyomorszájra mért ütés után orrba térdeld, amikor lehajol... :D
2012. ápr. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Nem is a minőség a vitatott, hanem a kinézete.

Előtted van a kép, hogy mennyire villanyoz fel egy 15 éves lányt egy jófajta váltó?......:)

2012. ápr. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 claidheamohmor ***** válasza:
... :) igen, előttem van. Alapvetően tényleg ott lett eltolva, hogy apu nem kérdezte meg, mit szeretne a kicsi lány. Vagy megkérdezte, de nem érdekelte. Egy 15 éves lánynak divat szempontjából egy szép karcsú fitneszbringát tudnék elképzelni, igen. Ez viszont nem von le semmit a kérdésben forgó bicikli értékéből. Hát ez van. Nem egyszerű itt igazságot tenni, kérem... Hülye gondolat, de azt lehet még tenni, hogy a kislány szépen megtanul kerékpárt építeni, vesz egy szebb vázat, és az összes hóbelevancot átépíti ebből abba. Elhivatottabb bringás körökben ezután ilyen kvalitásokkal igen nagy megbecsülésre és népszerűségre tehet szert :)
2012. ápr. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

:)

[link]

2012. ápr. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 claidheamohmor ***** válasza:
:D
2012. ápr. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!