Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gáz 1 ilyennel iskolába tekerni?

Gáz 1 ilyennel iskolába tekerni?

Figyelt kérdés

[link]


apámtól kaptam, és annyira szégyenlem..15 éves lány


2012. márc. 2. 20:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Cseréljünk!

Mármint nem apát, hanem biciklit.

2012. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
nem h örülnél neki...tescos bicajjal nyomom:D:D
2012. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
jaj, de gyönyörű!!! álmaim biciklije, minimálisan sem gáz! ha annak érzed, csak menj ki vele az utcára, sokat meg fogják dícsérni. irigyellek nagyon!
2012. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Én nem értek hozzá, valaki magyarázza meg légyszi, mi kerülhet egy biciklin 150000 forintba!
2012. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Vazze, mindenki csak az árát nézi???? Szép kis népség, "fölnőttek..."


Ha sárga, fehér, vagy piros lenne, szerintem egy tescósnak is örülne. A fater meg ismét elfelejtette, hogy nem magának kellett volna bringát venni...

2012. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
150eFt simán összehozható. Elsőkerékben a generátor, elöl-hátul tárcsafék, agyváltó, tökéletes váz és kerékméret, normális hegesztés és festés. Rugós első villa, tisztességes összeszerelés nem kínai cuccokból.
2012. márc. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
70%

Vazze, mindenki csak az árát nézi???? Szép kis népség, "fölnőttek..."


Ha sárga, fehér, vagy piros lenne, szerintem egy tescósnak is örülne. A fater meg ismét elfelejtette, hogy nem magának kellett volna bringát venni...


Vazze megint egy irigy...

2012. márc. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Biztos jó bicikli, csak nem illik egy 15 éves lányhoz. A papa jobban ért a pénzcsináláshoz, mint a bringákhoz és a 15 évesek lelki világához. Biztos, hogy a negyedéből is tudott volna olyat venni, aminek örülne.

Rendes lehet amúgy, 150 ezer, jó ég, biztosan szeret és nagyon jót akart ezzel, csak jobb lett volna, ha közösen vásároljátok meg. Suliba járáshoz kifejezetten egy feltűnésmentes külsejű lett volna jó.

2012. márc. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
Istenem kap egy bicajt,és egyből az árán lovagoltok,mennyi irgy van az oldalon.
2012. márc. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Mondd, te elolvastad a kis herceget?
2012. márc. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!