Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Fontos.

Mit csináljak? Fontos.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 8-as vagyok és van egy gyerek az osztályban aki a "baráti társaságunk" tagja. Régebben jó barátok voltunk de mostanra már teljesen megváltozott. Mindenkinek nyalizik, eközben elég durva dolgokat terjeszt róluk ami nem is igaz természetesen.(Többek közt az egyik durva pletykája a lányok szüzességét illeti.)Beszólogat a 3x erősebb osztálytársunknak is de azt nem értjük mire veri magát...Egyszer egyikkel barátkozik utána másikkal de rögtön pletykál és elhordja mindennek. Én viszonylag egy nyugodt természetű ember vagyok de múltkor már annyira felidegesített, hogy alig bírtam megállni h megüssem. Tehát a kérdésem, hogy mit csináljak vele? Ha elmondom a lányoknak miket terjeszt a végén még én leszek a rossz.
2012. márc. 2. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki álljon le...
2012. márc. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mondtam...Sőt mondtuk de hiába.
2012. márc. 2. 17:21

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!