Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyi idős lehet, aki ezt írta?

Mennyi idős lehet, aki ezt írta?

Figyelt kérdés
'Már csak álmainkért éri meg, megéri a holnapot. Már van, hogy nincs semmi jó, van mikor beszélni sem tudok, csak siklik a toll a kezemben. Ilyenkor már nem éri meg semmi, mégis kíváncsiak vagyunk lesz-e még rosszabb? Most lepereg minden, nem érdekel a jövő, egy érdekel -Miért kell élni? Leszek én még boldog?- Érdemes még várni a szebbre a jobbra? Már úgyérzem nem.. Bele menekülnék a halálba, de nem vagyok gyáva, meg akarom tudni, mi lesz velem?! Lehet nem lesz semmi úgy, ahogy elképzelem. Lehet minden rossz lesz, és össze török hamar. De még van időm, nem akarok meghalni, még van miért élnem, lehet még szép jövőm. Lehet majd eljön Ő akire gondolni sem merek, nekem hinnem kell, ez egy feladat, amelyet nem szabad hamar feladnom, főleg nem most. Az életem én alakítom, de nem én döntök a sorsomról. Az álmom megmarad, azt nem veheti el tőlem senki. Ha felkelek az álomból, érzem, hogy fáj, ott belül a szívem. De én ezt még nem értem, ehhez én még gyerek vagyok. De ha ez a gyerek majd felnő, megérti az élet nagy fájdalmait. Szeretném ha Ő boldog lehetne akár nélkülem, neki még lehet esélye.'
2012. márc. 2. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Maximum 16, ha későn érő fajta..
2012. márc. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerencséd van, pont a napokban olvastam a naplóimat, és ilyen gondolataim 11 évesen voltak, szóval én így tippelek. Mondjuk, mindenkinek máskor jön el ez az időszak.
2012. márc. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
: ) Köszi elég eltérő, az első 16 a második 11 : D :))
2012. márc. 2. 16:23
 4/10 anonim ***** válasza:
19
2012. márc. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ilovecortez.*-* válasza:
16-17
2012. márc. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:) Megleptek, mert messze nem vagyok 16-17 főleg nem 19 :) Mivel ezeket a sorokat én írtam, csak nem akartam úgy kiírni, hogy mennyi idősnek tűnük az írásaim alapján:)

Köszönöm:)

2012. márc. 2. 17:07
 7/10 anonim ***** válasza:
15 és lány.
2012. márc. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is:) Lány vagyok amúgy:)
2012. márc. 2. 17:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor mennyi vagy?
2012. márc. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
14 múltam :)
2012. márc. 2. 19:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!